logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Latarnik (Patrik Hedström, #7) - Camilla Läckberg, Inga Sawicka
Latarnik (Patrik Hedström, #7)
by: (author) (author)
3.94 40
Inspektor policji Patrik Hedström wraca do pracy po długim zwolnieniu. Próbował porządnie odpocząć, opiekując się żoną Ericą i przedwcześnie urodzonymi bliźniakami. Ledwie przekroczył próg komisariatu, a już dostał nowe dochodzenie. W jednym z mieszkań znaleziono martwego mężczyznę postrzelonego... show more

Inspektor policji Patrik Hedström wraca do pracy po długim zwolnieniu. Próbował porządnie odpocząć, opiekując się żoną Ericą i przedwcześnie urodzonymi bliźniakami. Ledwie przekroczył próg komisariatu, a już dostał nowe dochodzenie. W jednym z mieszkań znaleziono martwego mężczyznę postrzelonego w tył głowy. Ofiarą jest Mats Sverin, dyrektor finansowy rady gminy, człowiek wielce przyjazny i powszechnie lubiany. Wspólnie z kolegami Patrik zaczyna odtwarzać całe życie Matsa, w którym kryje się więcej tajemnic niż ktokolwiek mógłby przypuszczać.
Dlaczego w takim pośpiechu wyjechał z Gothenburga, by wrócić do rodzinnej miejscowości Fjällbacka? Jaką rolę odegrał w projekcie związanym z przebudową dawnych łaźni w spa? I czy to czysty zbieg okoliczności, że powróciła także Annie, szkolna miłość Matsa?

W najnowszej powieści Latarnik Camilla Lackberg ponownie udowodniła, że jest jedną z najbardziej poczytnych szwedzkich autorek. Krytycy rozpływali się w zachwytach nad oczekiwaną z niecierpliwością siódmą częścią z serii o Fjallbacka. Latarnik znalazł się na pierwszym miejscu listy bestsellerów i trzymał się w pierwszej piątce przez ponad cztery miesiące od premiery.

Wciągająca powieść kryminalna.... "Latarnik" to najlepsza do tej pory książka Camilli.
DAGENS NYHETER

Na początkowych stronach akcja dzieje się zaskakująco szybko, od samego początku można poczuć przyspieszenie.... Przeczytajcie "Latarnika", to dobrze napisany bestseller.
NORRA VÄSTERBOTTEN

Ze strachem, ale i z ekscytacją czyta się o życiu różnych ludzi z XIX-wiecznego Gastholmen. Kolejny składnik książek Läckberg to sposób, w jaki czytelnik może śledzić osobiste życie kilu postaci, a przede wszystkim Patrika Hedströma. Zaczynamy już traktować ich jak starych przyjaciół i naprawdę chcemy wiedzieć, co się z nimi dzieje. "Latarnik" to bez wątpienia najlepsza jak dotąd książka Camilli Läckberg. Wciąga jak wir, doskonale nadaje się na kilka godzin czytania podczas jesiennego mroku.
SKARABORGS ALLEHANDA
show less
Format: paperback
ISBN: 9788375542950 (8375542954)
Publisher: Czarna Owca
Pages no: 496
Edition language: Polski
Series: Erika Falk and Patrik Hedström (#7)
Bookstores:
Community Reviews
Sushicat
Sushicat rated it
3.5 A Ghostly Touch
Engl. Title: The Lost Boy A women and her son seek refuge on Ghost Island off the shore of Fjällbäcka. It is said those who die there never leave. Past and present interweave again as we learn the history of the island and what drove the woman to seek refuge in her childhood home. It's always ni...
A little tea, a little chat
A little tea, a little chat rated it
1.0
Note that I have not put this on my 'better written than Harry P shelf'. Sometimes you think thirty million flies must be wrong....http://alittleteaalittlechat.wordpress.com/2013/09/05/the-lost-boy-by-camilla-lackberg/
newskepticx's blog
newskepticx's blog rated it
3.0
Best ending to a mystery novel I've read in quite a while
Słowa, słowa, słowa
Słowa, słowa, słowa rated it
1.0 Latarnik
Ten tom był niezwykle... nudny. Akcja "Klanu" toczy się trzy razy szybciej.
Jema reads
Jema reads rated it
Den skulle antagligen varit bättre om jag läst hennes tidigare böcker eftersom de flesta personer i boken inte har nåt att göra med själva mordfallet. Själva tvisten var dock god och överraskande.
Other editions (4)
Books by Inga Sawicka
Books by Camilla Läckberg
On shelves
Share this Book
Need help?