logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Leci z nami pilot. Cała prawda o liniach lotniczych - Sebastian Mikosz
Leci z nami pilot. Cała prawda o liniach lotniczych
by: (author)
3.75 20
Leci z nami pilot. Kilka prawd o liniach lotniczych Sebastiana Mikosza to fascynująca opowieść o podniebnych podróżach i tym wszystkim, co je umożliwia. Narzekamy na wysokie ceny biletów (nota bene - dostępnych coraz szerszym rzeszom podróżnych), a nie zdajemy sobie sprawy, ile czynników składa... show more
Leci z nami pilot. Kilka prawd o liniach lotniczych Sebastiana Mikosza to fascynująca opowieść o podniebnych podróżach i tym wszystkim, co je umożliwia.
Narzekamy na wysokie ceny biletów (nota bene - dostępnych coraz szerszym rzeszom podróżnych), a nie zdajemy sobie sprawy, ile czynników składa się na cenę biletu. Buntujemy się przeciwko nowatorskim metodom kontroli osobistej i złościmy się, kiedy z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych odwoływane są loty. Tymczasem wszystko, co robią linie lotnicze ma swoje uzasadnienie. A głównym priorytetem jest bezpieczeństwo pasażerów.
Mało kto wsiadając do samolotu, wie jak bardzo skomplikowany jest biznes lotniczy. A jest naprawdę skomplikowany! Zrozumiecie to po lekturze tej książki. Prócz tego przeczytacie m.in. o rejestracjach samolotów, sytuacjach kryzysowych i katastrofach lotniczych. Dowiecie się, dlaczego na każdych 100 miejsc sprzedaje się120 (!) biletów i czy tanie linie są naprawdę tanie.
show less
Format: papier
ISBN: 9788362343867
Publisher: G+J
Pages no: 200
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Czytelnia don Hestiana
Czytelnia don Hestiana rated it
3.0
Nie potrafię powiedzieć czemu ją przeczytałem. Taki przerywnik jak włączenie telewizora i popatrzenie przez chwilę na to co leci. Z książki zapamiętałem jedną śmieszną historyjkę, reszta wleciała i wyleciała :)
Other editions (1)
Books by Sebastian Mikosz
On shelves
Share this Book
Need help?