logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Madagaskar. Drogami misji - o. Waldemar Żukowski
Madagaskar. Drogami misji
by: (author)
4.00 10
Pięknie i starannie wydany album (kolorowe zdjęcia wielu autorów, sztywna lakierowana oprawa, teksty o. Waldemara Żukowskiego OMI), który stara się pokazać nie tylko uroki Madagaskaru – czwartej co do wielkości wyspy na świecie, ale nade wszystko opisuje i ilustruje prowadzoną tam działalność... show more
Pięknie i starannie wydany album (kolorowe zdjęcia wielu autorów, sztywna lakierowana oprawa, teksty o. Waldemara Żukowskiego OMI), który stara się pokazać nie tylko uroki Madagaskaru – czwartej co do wielkości wyspy na świecie, ale nade wszystko opisuje i ilustruje prowadzoną tam działalność misyjną polskich misjonarzy ze Zgromadzenia Oblatów Maryi Niepokalanej, którym patronuje bł. Jan Beyzym, opiekun trędowatych. Książka zawiera krótkie refleksje na temat historii, zwyczajów i wiary tamtejszych mieszkańców, a także migawki z różnych, nawet często zabawnych sytuacji codziennego misjonarskiego życia. Album stanowi swego rodzaju świadectwo misyjnego zaangażowania, ale jednocześnie zachętę do rozbudzenia w sobie ducha misyjnego. Często tak niewiele potrzeba: modlitewna pamięć o misjach i misjonarzach, ofiarowanie w ich intencji własnych cierpień, wsparcie materialne, może poprzez zakup tego albumu dla siebie lub ofiarowanie go bliskim. Wydawcą albumu jest Fundacja im. ks. prof. Ryszarda Rumianka wspierająca misje.
show less
Format: hardcover
ISBN: 9788393705900
Publisher: Misjonarze Oblaci
Pages no: 112
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
PijanaPoMalinach
PijanaPoMalinach rated it
4.0 Madagaskar. Drogami misji
Album niezwykłych zdjęć przedstawiających pracę Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej na Czerwonej Wyspie. Dziesiątki zdjęć pokazują różnorodność życia Malgaszy oraz pierwszych kroków chrześcijaństwa w ich kulturze.
Books by o. Waldemar Żukowski
On shelves
Share this Book
Need help?