logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Magda, miłość i rak - Alina Mrowińska
Magda, miłość i rak
by: (author)
5.00 10
Magda, miłość i rak to książka o życiu i śmierci … I o nadziei. Magda Prokopowicz w wieku 27 lat zachorowała na raka piersi. Walczyła z chorobą, będąc w ciąży. Przeszła chemioterapię, skomplikowaną operację i urodziła zdrowe dziecko. W tym czasie doświadczyła wszystkich etapów choroby, nauczyła... show more
Magda, miłość i rak to książka o życiu i śmierci … I o nadziei.
Magda Prokopowicz w wieku 27 lat zachorowała na raka piersi. Walczyła z chorobą, będąc w ciąży. Przeszła chemioterapię, skomplikowaną operację i urodziła zdrowe dziecko. W tym czasie doświadczyła wszystkich etapów choroby, nauczyła się otwierać zamknięte drzwi, dowiadywać się, co jest prawdą, co mitem i odkryła, jak ważne w walce z rakiem jest pozytywne myślenie.
Założyła fundację Rak’n’Roll. Wygraj życie! I została bohaterka filmu Aliny Mrowińskiej Magda, miłość i rak. Po jej śmierci Fundacja Rak'n'Roll. Wygraj życie! zajmująca się zmianą schematu myślenia na temat choroby nowotworowej kontynuuje działalność.
Magda Prokopowicz stała się dla chorych na raka i ich bliskich symbolem walki o jakość życia osób dotkniętych chorobą nowotworową, A dla tysięcy Polaków – symbolem niezłomności w walce z przeciwnościami losu.
W książce Czytelnicy znajdą rozmowy Aliny Mrowińskiej z Magdą Prokopowicz, jej mężem – Bartkiem Prokopowiczem, psychoonkologiem dr Mariolą Kosowicz, a także zapiski samej Magdy Prokopowicz.  

źródło opisu: Wydawnictwo Zwierciadło, 2013
źródło okładki: www.zwierciadlo.pl
show less
Format: papier
ISBN: 9788363014667
Publisher: Wydawnictwo Zwierciadło
Pages no: 224
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Książkowo czyta
Książkowo czyta rated it
5.0 Magda, miłość i rak
Magdalena Prokopowicz stała się osobą medialną nie tylko w związku z tym, iż założyła Fundację Rak'n'Roll mającą na celu różne formy wspierania kobiet zmagających się z chorobą nowotworową... Sama będąc młodą kobietą zachowała na raka piersi czego efektem była między innymi obustronna mastektomia......
Books by Alina Mrowińska
On shelves
Share this Book
Need help?