logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Męska plaga. Seks, pożądanie i kłopoty z prostatą - Jürgen Thorwald
Męska plaga. Seks, pożądanie i kłopoty z prostatą
by: (author)
Najbardziej pikantna książka Thorwalda, dotąd nieznana w Polsce Autor bestsellerowego Stulecia chirurgów tym razem szuka odpowiedzi na pytanie, jak bardzo zwyczaje seksualne mężczyzn wpływają na ich karierę, zdrowie i relacje z kobietami. Thorwald bez pruderii kreśli biografie erotyczne... show more
Najbardziej pikantna książka Thorwalda, dotąd nieznana w Polsce

Autor bestsellerowego Stulecia chirurgów tym razem szuka odpowiedzi na pytanie, jak bardzo zwyczaje seksualne mężczyzn wpływają na ich karierę, zdrowie i relacje z kobietami. Thorwald bez pruderii kreśli biografie erotyczne Charliego Chaplina, Pabla Picassa czy Herberta George'a Wellsa. Szuka związku między prowadzeniem się mężczyzn a kłopotami z prostatą, które trapiły największych tego świata, między innymi Ronalda Reagana i Charles'a de Gaulle'a. Niejednokrotnie przełamuje wstydliwe męskie tabu i odkrywa skrywane przez mężczyzn tajemnice.

Jürgen Thorwald po raz kolejny serwuje nam fascynującą opowieść o historii medycyny. Z niezwykłą precyzją opisuje rozwój metod i narzędzi chirurgicznych niezbędnych do leczenia najbardziej intymnej męskiej części ciała. Od pierwszej do ostatniej strony pozostajemy w kręgu męskich fascynacji i obsesji.  

źródło opisu: Wydawnictwo Znak, 2011
źródło okładki: https://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,3081,tyt...»
show less
Format: papier
ISBN: 9788324018048
Publisher: Znak
Pages no: 384
Edition language: Polski
Bookstores:
Other editions (1)
Books by Jürgen Thorwald
On shelves
Share this Book
Need help?