logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Międzyrynkowa analiza kursów walutowych - Ashraf Laidi
Międzyrynkowa analiza kursów walutowych
by: (author)
Rynki walutowe stały się od kilku lat częścią portfela każdego aktywnego gracza. Nie da się jednak oddzielić ich od tego co dzieje się w innych segmentach rynków finansowych. Ashraf Laidi podejmuje próbę wyjaśnienia związków między zachowaniem się walut, rynków akcji, surowców i obligacji.... show more
Rynki walutowe stały się od kilku lat częścią portfela każdego aktywnego gracza. Nie da się jednak oddzielić ich od tego co dzieje się w innych segmentach rynków finansowych. Ashraf Laidi podejmuje próbę wyjaśnienia związków między zachowaniem się walut, rynków akcji, surowców i obligacji. Kontynuuje również tradycję J. Murphy'ego, który wykorzystał analizę techniczną do odkrywania relacji na wykresach między różnymi rynkami i robi to uwzględniając zmiany, jakie nastąpiły na rynkach finansowych w ostatnich latach.

"Czytelnicy Barronsa często pytają czy istnieje idealny podręcznik, który tłumaczyłby jak działają rynki. Po przekopaniu się przez wszelkie dostępne materiały, co zajęło mi więcej niż trzy dekady studiowania zrozumiałem, że wykładowcy i teoretycy żyją w kompletnie innym świecie niż ci, którzy na co dzień działają na rynku. Ashraf Laidi stworzył elementarz dla każdego ale i książkę która przedstawia pogłębione spojrzenie na wszystkie rynki - towarowe, metali szlachetnych, kredytowe i akcji - oraz ich wpływ na największy z rynków, rynek walutowy. Gdybym mógł przeczytać tę książkę, zanim zacząłem inwestować!"
Randall W. Forsyth, Wydawca, Barron's Online
show less
Format: papier
ISBN: 9788363000400
Publisher: Linia
Pages no: 302
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Ashraf Laidi
On shelves
Share this Book
Need help?