logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Misiek, co ty opowiadasz?! - Katarzyna Majgier
Misiek, co ty opowiadasz?!
by: (author)
Książka wyróżniona w II Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren, organizowanym przez Fundację ABC XXI Cała Polska czyta dzieciom. Misiek, niezwykle wygadany sześciolatek, próbuje za wszelką cenę znaleźć cierpliwego słuchacza, któremu będzie mógł opowiedzieć swoje historie i zadać tysiące... show more
Książka wyróżniona w II Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren, organizowanym przez Fundację ABC XXI Cała Polska czyta dzieciom. Misiek, niezwykle wygadany sześciolatek, próbuje za wszelką cenę znaleźć cierpliwego słuchacza, któremu będzie mógł opowiedzieć swoje historie i zadać tysiące dociekliwych pytań ("Mogę mówić za siebie i za pana"). I nie jest to wyłącznie dziecięca fantazja i paplanina bez sensu. Misiek stawia swoim rodzicom i dziadkom prawdziwe wyzwania, jest wymagającym rozmówcą, niedającym się zbyć byle czym.

Wielu czytelników zapewne i wśród swoich kolegów rozpozna podobnych do Miśka. A może zastanowi się nad tym, czy sam nie chwali się w taki sposób. To dobry tekst do wspólnego czytania z dzieckiem, a przy tym do rozmowy z nim, co jest kłamstwem, a co tylko zmyślaniem, i kiedy zmyślanie staje się kłamstwem.  

źródło opisu: Wydawnictwo Akapit Press, 2010
źródło okładki: http://www.akapit-press.com.pl/sklep/p-191-Misiek__co_ty_opowiadasz?!
show less
Format: papier
ISBN: 9788361635666
Publisher: Akapit Press
Pages no: 92
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Katarzyna Majgier
Share this Book
Need help?