logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Misiostwo świata - Grzegorz Janusz, Agnieszka Żelewska
Misiostwo świata
by: (author) (author)
Książka rodzinna, której czytanie jest nie tylko świetna zabawą, lecz także wielkim przeżyciem dla czytelnika. Autor poprzez świat zwierząt i nietypowych bohaterów dociera do dzieci, pisząc: o tolerancji, lęku, akceptacji siebie, o miłości, o tym jak dobrze być dobrym. Krótko mówiąc; w sposób... show more
Książka rodzinna, której czytanie jest nie tylko świetna zabawą, lecz także wielkim przeżyciem dla czytelnika. Autor poprzez świat zwierząt i nietypowych bohaterów dociera do dzieci, pisząc: o tolerancji, lęku, akceptacji siebie, o miłości, o tym jak dobrze być dobrym.

Krótko mówiąc; w sposób nie do końca bardzo poważny, mówi o bardzo ważnych sprawach w życiu małego i dużego człowieka.

Książka nagrodzona w II Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren, zorganizowanym przez Fundację "ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom", pod honorowym patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz patronatem literackim Polskiej Sekcji IBBY. Jury Konkursu, nawiązując do najwyższych standardów literackich wyznaczonych przez jego Patronkę, wybrało spośród 583 nadesłanych prac i nagrodziło teksty o wysokim poziomie artystycznym i etycznym, które z pełnym przekonaniem można polecać do czytania dzieciom i młodzieży.  

źródło opisu: Wydawnictwo Papilon, 2011
źródło okładki: http://publicat.pl/papilon.html
show less
Format: papier
ISBN: 9788324574940
Publisher: Papilon
Pages no: 96
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Agnieszka Żelewska
Books by Grzegorz Janusz
On shelves
Share this Book
Need help?