logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Mistrz i Małgorzata - Michaił Bułhakow, Grzegorz Przebinda, Leokadia Anna Przebinda, Igor Przebinda
Mistrz i Małgorzata
by: (author) (translator) (translator) (translator)
wszech czasów "Mistrz i Małgorzata" to nie tylko najważniejsza powieść XX wieku, ale jedno z najbardziej tajemniczych dzieł światowej literatury, pełne zagadek, symboli, niedopowiedzeń. Mogłoby się wydawać, że o arcydziele Bułhakowa powiedziano już wszystko. Po 50 latach od ukazania się... show more

wszech czasów


"Mistrz i Małgorzata" to nie tylko najważniejsza powieść XX wieku, ale jedno z najbardziej tajemniczych dzieł światowej literatury, pełne zagadek, symboli, niedopowiedzeń.

Mogłoby się wydawać, że o arcydziele Bułhakowa powiedziano już wszystko. Po 50 latach od ukazania się książki Grzegorz Przebinda wraz z żoną Leokadią i synem Igorem udowadniają swym nowym tłumaczeniem, że to nieprawda. Odkrywają kolejne warstwy fascynującej historii, rozwiewają wątpliwości i polemizują z poprzednimi przekładami. Oferują nowy klucz do odczytania tej wielkiej księgi, przybliżając ją współczesnemu czytelnikowi. To prawdopodobnie pierwszy przypadek, gdy przypisy czyta się z równą fascynacją co tekst samej powieści.

show less
Format: hardcover
ISBN: 9788324043651
Publisher: Znak
Pages no: 544
Edition language: Polski
Category:
Classics
Bookstores:
Books by Michaił Bułhakow
Books by Grzegorz Przebinda
Books by Leokadia Anna Przebinda
Books by Igor Przebinda
On shelves
Share this Book
Need help?