logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Mniedźwiedź - Dorota Duszyńska, Noemi Vola
Mniedźwiedź
by: (author) (translator)
4.00 5
Co zrobić z wielkim, wrednym niedźwiedziem, który przyszedł nieproszony i nie chce sobie pójść? Dowcipna książka obrazkowa dla dzieci i dorosłych o tym, co nas dręczy i gnębi i od czego trudno się uwolnić. Zakaz wstępu dla niedźwiedzi? Niedźwiedziom dziękujemy? Niestety, to na nic, niedźwiedź po... show more
Co zrobić z wielkim, wrednym niedźwiedziem, który przyszedł nieproszony i nie chce sobie pójść? Dowcipna książka obrazkowa dla dzieci i dorosłych o tym, co nas dręczy i gnębi i od czego trudno się uwolnić.
Zakaz wstępu dla niedźwiedzi? Niedźwiedziom dziękujemy? Niestety, to na nic, niedźwiedź po prostu włazi i już. I szybko się okazuje, że wcale nie ma zamiaru odejść. Zwalisty i paskudny, chodzi za człowiekiem krok w krok, a jego przytłaczająca obecność utrudnia wszystkie zajęcia i psuje każdą zabawę.
Na dodatek nic na niego nie działa: ani prośby, ani groźby, ani mądre rady, ani nawet tabletki na niedźwiedzie. Nie da się przed nim uciec i żadnym sposobem nie da się sprawić, żeby zniknął. Czy to znaczy, że zostanie już na zawsze?
""Mniedźwiedź"" to zabawna i dająca do myślenia historia o życiu z tym, czego bardzo chcielibyśmy się pozbyć. Książka dla wszystkich małych i całkiem dużych. Bo przecież każdy z nas ma swojego niedźwiedzia. Prawda?
show less
Format: hardcover
ISBN: 9788381502931
Publisher: Dwie Siostry
Pages no: 48
Edition language: Polski
Category:
Childrens
Bookstores:
Books by Noemi Vola
Books by Dorota Duszyńska
On shelves
Share this Book
Need help?