logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Moja mama ma raka - Agnieszka Cieślikowska, Monika Zięba
Moja mama ma raka
by: (author) (author)
Książka "Moja mama ma raka" ma pomóc zarówno dzieciom, jak i dorosłym odnaleźć się w nowej sytuacji życiowej budzącej lęk i poczucie zagrożenia. Autorka przekazuje niezbędne informacje na temat choroby nowotworowej prostym, zrozumiałym dla małego Czytelnika językiem. Żartobliwy ton książeczki... show more
Książka "Moja mama ma raka" ma pomóc zarówno dzieciom, jak i dorosłym odnaleźć się w nowej sytuacji życiowej budzącej lęk i poczucie zagrożenia. Autorka przekazuje niezbędne informacje na temat choroby nowotworowej prostym, zrozumiałym dla małego Czytelnika językiem. Żartobliwy ton książeczki pozwala dziecku lepiej zrozumieć, co się wokół niego dzieje, i nabrać niezbędnego dystansu do choroby.

Książka przeznaczona dla dzieci od lat 5, otrzymała bardzo pozytywną opinię psychologa dziecięcego i onkologa.

Mecenasem wydania książki jest Fundacja Kredyt Banku i Warty – Razem możemy więcej, a Partnerem Wielka Kampania Życia – Avon kontra rak piersi.

1 zł z każdego sprzedanego egzemplarza książki zostanie przekazany na Wielką Kampanię Życia - Avon Kontra Rak Piersi. Program społeczny, którego celem jest szerzenie wiedzy na temat profilaktyki raka piersi oraz uświadamianie kobietom, że wcześnie wykryta choroba jest wyleczalna i że one same powinny zadbać o swoje zdrowie.  

źródło opisu: Agencja Edytorska Ezop, 2007
źródło okładki: http://ezop.com.pl/produkty-dla-dzieci,produkt,moja-mama-ma-raka
show less
Format: papier
ISBN: 9788389133359
Publisher: Agencja Edytorska EZOP
Pages no: 31
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Agnieszka Cieślikowska
Books by Monika Zięba
On shelves
Share this Book
Need help?