logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Mroczne kłamstwa - Gena Showalter
Mroczne kłamstwa
by: (author)
W kolejnej części “Władców Podziemi”, Gideon, Strażnik demona Kłamstw, walczy by odkryć prawdę. Zmuszony ugiąć się w agonii, jeśli kiedykolwiek powie prawdę, Gideon może rozpoznać każde kłamstwo – póki nie schwyta Scarlet, nieśmiertelnej, opętanej przez demona, która twierdzi, że jest jego dawno... show more
W kolejnej części “Władców Podziemi”, Gideon, Strażnik demona Kłamstw, walczy by odkryć prawdę.

Zmuszony ugiąć się w agonii, jeśli kiedykolwiek powie prawdę, Gideon może rozpoznać każde kłamstwo – póki nie schwyta Scarlet, nieśmiertelnej, opętanej przez demona, która twierdzi, że jest jego dawno zaginioną żoną. Nie pamięta tej pięknej kobiety, ani ślubu z nią – czy dzielenia sypialni. Ale chce tego… niemal tak bardzo jak chce jej.

Ale Scarlet jest Strażniczką Koszmarów, zbyt niebezpieczną by chodzić wolno. Przyszłość z nią może oznaczać ostateczną ruinę. Szczególnie, że wrogowie Gideona nadchodzą… a prawda może zaszkodzić wszystkiemu co kocha.

***

Forced to his knees in agony whenever he speaks the truth, Gideon can recognize any lie—until he captures Scarlet, a demon-possessed immortal who claims to be his long-lost wife. He doesn't remember the beautiful female, much less wedding—or bedding—her. But he wants to…almost as much as he wants her.
But Scarlet is keeper of Nightmares, too dangerous to roam free. A future with her might mean ultimate ruin. Especially as Gideon's enemies draw closer—and the truth threatens to destroy all he's come to love….  

źródło opisu: http://www.empik.com/mroczne-klamstwa-showalter-ge...(?)
źródło okładki: http://www.empik.com/mroczne-klamstwa-showalter-ge...»
show less
Format: papier
ISBN: 9780373774616
Publisher: Hqn
Pages no: 448
Edition language: Polski
Bookstores:
Other editions (2)
Books by Gena Showalter
On shelves
Share this Book
Need help?