logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Na szczyt góry (Drużyna A, #3) - Arne Dahl
Na szczyt góry (Drużyna A, #3)
by: (author)
Per Karlsson nie widział brutalnego mordu na młodym mężczyźnie, który siedział przy stoliku obok. Tłumaczył, że zaczytał się w Metamorfozach Owidiusza. Dla pary funkcjonariuszy policji z Drużyny A, ten pozornie błahy incydent stanowi punkt wyjścia do pasjonującego śledztwa. Prowadzi ono w wielu... show more
Per Karlsson nie widział brutalnego mordu na młodym mężczyźnie, który siedział przy stoliku obok. Tłumaczył, że zaczytał się w Metamorfozach Owidiusza. Dla pary funkcjonariuszy policji z Drużyny A, ten pozornie błahy incydent stanowi punkt wyjścia do pasjonującego śledztwa. Prowadzi ono w wielu kierunkach. Do więzienia w Kumla, gdzie w jednej z cel dochodzi do eksplozji. Na tereny przemysłowe Sickla, gdzie niedługo po zajściu w barze, ma miejsce krwawa konfrontacja grup przestępczych. W zakamarki internetu, w których zachowały się ślady odrażających przestępstw.
Do Danderyd, gdzie po swoim rajskim ogrodzie przechadza się narkotykowy boss. W szeregi policji, gdzie jeden z przełożonych zaczyna się dziwnie zachowywać. W przyszłość, w której majaczy zagrożenie atakiem terrorystycznym. W przeszłość skrywającą piekielne czeluści.


Bez wątpienia Arne Dahl wie jak stopniować napięcie do granic wytrzymałości. Nie brakuje mu przy tym fantazji i wiedzy na temat tego, jak działa dzisiejsze społeczeństwo.
Nerikes Allehanda
show less
Format: paperback
ISBN: 9788374953269
Publisher: Wydawnictwo Muza
Pages no: 376
Edition language: Polski
Series: A-gruppen (Intercrime) (#3)
Bookstores:
Books by Arne Dahl
On shelves
Share this Book
Need help?