logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Na własny koszt. Komiksowy pamiętnik bywalca burdeli - Chester Brown
Na własny koszt. Komiksowy pamiętnik bywalca burdeli
by: (author)
„Na własny koszt” Chester Brown W tej książce opisuje każdy przypadek, w którym płaciłem za seks aż do końca 2003 roku oraz każdą prostytutkę, z którą miałem wtedy do czynienia. - Chester Brown „Na własny koszt” jednocześnie uczy i bawi. […] To wspaniały komiks, prawdopodobnie najlepszy w dorobku... show more
„Na własny koszt” Chester Brown
W tej książce opisuje każdy przypadek, w którym płaciłem za seks aż do końca 2003 roku oraz każdą prostytutkę, z którą miałem wtedy do czynienia.
- Chester Brown
„Na własny koszt” jednocześnie uczy i bawi. […] To wspaniały komiks, prawdopodobnie najlepszy w dorobku Chestera Browna.
– Robert Crumb
Chester Brown to być może jeden z najbardziej bezpretensjonalnych, szczerych i znaczących głosów w świecie współczesnego komiksu, ta książka zaś to moim zdaniem jego najbardziej poruszające dzieło. „Na własny koszt” zgłębia życie klienteli najstarszego zawodu świata i czyni to z subtelnością, inteligencją, a przy tym bez krzty sentymentu czy samousprawiedliwiania się. Ta książka, lepsza z każdą kolejną lekturą, pozostanie waszym wiernym kompanem przez długi czas.
– Alan Moore
„Na własny koszt” traktuje czytelnika serią moralnych, intelektualnych i niecenzuralnych uderzeń. Zostanie na długo w waszych umysłach, a może i w żołądkach. To istne dzieło sztuki, choć nie dla mięczaków.
– Dwight Garner, „The New York Times”  

źródło opisu: http://www.centrala.org.pl/publikacja/na-wlasny-koszt-chester-brown
źródło okładki: http://www.centrala.org.pl/publikacja/na-wlasny-koszt-chester-brown
show less
Format: papier
ISBN: 9788363892227
Publisher: Centrala - Mądre komiksy
Pages no: 292
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Chester Brown
On shelves
Share this Book
Need help?