logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Nagrobek z lastryko - Krzysztof Varga
Nagrobek z lastryko
by: (author)
Być może to jedna z najsmutniejszych książek, jaką napisano w ostatnich latach. Doskonały dokument naszych czasów. Wyrazista, podana z doskonałą ostrością wizja współczesnego człowieka. Człowieka, którego autor, mimo wszystko, obdarza ciepłem i humorem. Choć operując błyskotliwym dowcipem... show more
Być może to jedna z najsmutniejszych książek, jaką napisano w ostatnich latach. Doskonały dokument naszych czasów. Wyrazista, podana z doskonałą ostrością wizja współczesnego człowieka. Człowieka, którego autor, mimo wszystko, obdarza ciepłem i humorem. Choć operując błyskotliwym dowcipem bezlitośnie dobiera się do coraz głębszych warstw, coraz pilniej strzeżonych intymnych sekretów i nerwic swojego bohatera.

Główny bohater to kumpel Adasia Miauczyńskiego i Woody`ego Allena. I mimo tego, że rzecz dzieje się w Warszawie - bohater jest kosmopolityczny, pracuje w Firmie, je zdrowe zestawy firmowe, pije globalny alkohol, je globalne sery i pali globalne papierosy, przegląda globalne katalogi IKEI. To everyman. A jego opowieść ogarnia cały współczesny świat.  

źródło opisu: http://czarne.com.pl/
źródło okładki: http://czarne.com.pl/
show less
Format: papier
ISBN: 8389755920
Publisher: Wydawnictwo Czarne
Pages no: 356
Edition language: Polski
Category:
Novels
Bookstores:
Other editions (2)
Books by Krzysztof Varga
On shelves
Share this Book
Need help?