logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Napalm i żelki - George Carlin
Napalm i żelki
by: (author)
2.75 20
Nowy, przezabawny zbiór ostrych jak brzytwa obserwacji kultowego amerykańskiego komika. Jego przemyślenia na temat Boga, języka, śmierci, zwierzątek domowych, jedzenia, sportu, samolotów, reklamy, wiadomości telewizyjnych, biznesmenów i wielu, wielu innych kwestii. Z tej książki dowiesz się co... show more
Nowy, przezabawny zbiór ostrych jak brzytwa obserwacji kultowego amerykańskiego komika. Jego przemyślenia na temat Boga, języka, śmierci, zwierzątek domowych, jedzenia, sportu, samolotów, reklamy, wiadomości telewizyjnych, biznesmenów i wielu, wielu innych kwestii.
Z tej książki dowiesz się co Carlin myślał o ratowaniu naszej planety, reorganizacji systemu więziennictwa i dlaczego modlił się do Joego Pesci. Dodajcie do tego "10 najbardziej żenujących piosenek wszechczasów" czy "Ludzi bez których mogę się obejść" czy "Tablicę wyników wrogości w XX wieku" i otrzymacie nieodparcie śmieszny, celny i inteligentny zbiór życiowych mądrości jednej z najbardziej charyzmatycznych postaci szhowbiznesu.  

źródło opisu: http://www.wydawnictwofilia.pl
źródło okładki: http://www.wydawnictwofilia.pl
show less
Format: papier
Publisher: Filia
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
EpidermaS
EpidermaS rated it
Wiecie, jaka była typowa reakcja moich znajomych na wieść o tym, że czytam „Napalm i żelki”? - Jeszcze raz - co czytasz? - „Napalm i żelki” Carlina. - To jest tytuł? - Tak. - Fajny, śmieszny… O czym to? No właśnie. „O czym to”? Sam Carlin we wprowadzeniu do książki wyjaśnia, że to zdumiewające, iż c...
k4PL
k4PL rated it
2.0 Napalm i żelki
Na YouTube jest kanał "StandUpy PoPolsku", znajdziecie tam praktycznie wszystko, co jest opisane w książce, w dobrym tłumaczeniu i niezłej jakości.
Books by George Carlin
On shelves
Share this Book
Need help?