logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Nic nie szkodzi! Czyli to się zdarzyć może każdemu - Nele Moost
Nic nie szkodzi! Czyli to się zdarzyć może każdemu
by: (author)
5.00 5
Co zrobić, jeśli bardzo chcemy pomóc, a nic nam się nie udaje? Miś Edzio chciałby pobawić się ze swoimi leśnymi przyjaciółmi, jednak prześladuje go wyjątkowy pech.Zamiast pomóc w przygotowaniach do przedstawienia, nieumyślnie sprawia innym kłopoty, niszcząc krzesła, rozchlapując wodę i farbę. Ale... show more
Co zrobić, jeśli bardzo chcemy pomóc, a nic nam się nie udaje? Miś Edzio chciałby pobawić się ze swoimi leśnymi przyjaciółmi, jednak prześladuje go wyjątkowy pech.Zamiast pomóc w przygotowaniach do przedstawienia, nieumyślnie sprawia innym kłopoty, niszcząc krzesła, rozchlapując wodę i farbę. Ale takie rzeczy mogą zdarzyć się każdemu, prawda?
Sprawdźcie, jakich rad udzieli misiowi mały kruk. Czy przedstawienie się odbędzie? Przeczytajcie koniecznie!

Bestsellerowa seria książek Nele Moost o przygodach małego kruka. Dopełnieniem humorystycznych opowiadań są barwne i szczegółowe ilustracje Annet Rudolph. Bohaterem serii jest sympatyczny mały kruk Skarpetka. Choć nie zawsze postępuje zgodnie z ogólnie przyjętymi normami, to bardzo chętnie je poznaje.
Opowiadania, przetłumaczone na wiele języków, zdobyły już rzeszę fanów. Mali czytelnicy mogą utożsamić się z niesfornym krukiem, zdobywając jednocześnie cenną wiedzę. Zapraszamy do świata Skarpetki. Gwarantujemy świetną zabawę przy lekturze!  

źródło opisu: http://www.skrzat.com.pl/index.php?p1=pozycja&...(?)
źródło okładki: http://www.skrzat.com.pl/dane/skrzat/zdjecia/00000...»
show less
Format: papier
ISBN: 9788379150090
Publisher: Skrzat
Pages no: 32
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Ogrody wyobraźni
Ogrody wyobraźni rated it
5.0 Stało się!
No i ponownie witam do Was z recenzją książeczki wchodzącej w skład serii Mały kruk autorstwa Nele Moost. Co ciekawe, tym razem jednak historyjka zawarta na kartach Nic nie szkodzi! Czyli to się może zdarzyć każdemu dotyczy przede wszystkim misia Edzia, a Skarpetka jest tym razem tylko pobocznym obs...
Books by Nele Moost
On shelves
Share this Book
Need help?