logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Nie każdy umiał się przewrócić - Jadwiga Jędryas, Toon Tellegen, Ewa Stiasny
Nie każdy umiał się przewrócić
by: (author) (illustrator) (translator)
"Toon Tellegen - nareszcie w Polsce!!! Pełne humoru i ciepła, wzruszające opowieści o zwierzętach wprawiają w podziw zarówno dzieci jak i dorosłych. Opowiadania te zaskakują, bawią i zachwycają. Zwierzęta: wiewiórka, mrówka, słoń, żółw, świerszcz i inne w swym bajkowym lesie pełnym przyjaźni i... show more
"Toon Tellegen - nareszcie w Polsce!!! Pełne humoru i ciepła, wzruszające opowieści o zwierzętach wprawiają w podziw zarówno dzieci jak i dorosłych. Opowiadania te zaskakują, bawią i zachwycają. Zwierzęta: wiewiórka, mrówka, słoń, żółw, świerszcz i inne w swym bajkowym lesie pełnym przyjaźni i dobroci żyją spokojnie nigdzie się nie spiesząc i popijając herbatę wpadają czasem w filozoficzną zadumę. Autor - Toon Tellegen uznany pisarz holenderski, cieszący się ogromną popularnością w kraju i za gra..nicą, ma w swym dorobku twórczym kilkanaście,wielokrotnie nagradzanych książek. Z całą pewnością możemy stwierdzić, że do poetyki ""Małego Księcia"" A.Saint-Exupery i ""Kubusia Puchatka"" A.A. Milne dołączyły opowiadania Toona Tellegena."
show less
ISBN: 9788391815144 (8391815145)
Publisher: Kowalska/Stiasny
Pages no: 121
Edition language: Polski
Category:
Childrens
Bookstores:
Community Reviews
Abdita
Abdita rated it
5.0 Nie każdy umiał się przewrócić
Rewelacyjne króciuteńkie opowiadanka w których surrealizm miesza się z najwyższej klasy filozofowaniem i stawianiem jak najbardziej poważnych pytań. Nastrój i relacje między zwierzątkami nie do porównania z niczym. Do wielokrotnego czytania w każdym wieku, nie tylko dla dzieci.
Other editions (1)
Books by Toon Tellegen
Books by Ewa Stiasny
Books by Jadwiga Jędryas
On shelves
Share this Book
Need help?