logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Nie zapomnij o mnie. Plotkara 11 - Cecily von Ziegesar
Nie zapomnij o mnie. Plotkara 11
by: (author)
4.00 5
Ludzie, zapomnijcie o łzawych pożegnaniach - skupmy się na bajecznych przyjęciach pożegnalnych! Już prawie wyjeżdżamy do college'ów i te ostatnie dni są jak niekończący się wieczór sylwestrowy z odliczaniem do północy - absolutne szaleństwo pod hasłem "całuj każdego, kogo masz pod ręką". No więc:... show more
Ludzie, zapomnijcie o łzawych pożegnaniach - skupmy się na bajecznych przyjęciach pożegnalnych! Już prawie wyjeżdżamy do college'ów i te ostatnie dni są jak niekończący się wieczór sylwestrowy z odliczaniem do północy - absolutne szaleństwo pod hasłem "całuj każdego, kogo masz pod ręką". No więc: czy wszyscy się złamią i w ostatniej chwili ujawnią swoje sekrety? Będę tam, żeby to sprawdzić.
plotkara

Witajcie w Nowym Jorku, na Manhattanie, w jego najelegantszej części - Upper East Side, gdzie moi przyjaciele i ja mieszkamy w ekskluzywnych apartamentach - i dostajemy wszystko, co chcemy, kiedy chcemy i kogo chcemy - nawet jeśli ten ktoś jest już zajęty. W naszym świecie urządzenie imprezy oznacza wynajęcie Metropolitan Museum dla dwustu najbliższych przyjaciół, a zazdrość i zdrada są, jak zawsze, gośćmi honorowymi.
show less
Format: paperback
ISBN: 9788324129089
Publisher: Amber
Pages no: 279
Edition language: Polski
Series: Gossip Girl (#11)
Bookstores:
Community Reviews
Mommy, am I cult?
Mommy, am I cult? rated it
3.0 Don't You Forget About Me
IT'S OVER!I DID IT! I FINISHED IT!It was good for 5 or 6 books, then I couldn't stand it anymore. But now it's over!HALLELLUYAH, BROTHERS! AMEN!
Life of a bookworm
Life of a bookworm rated it
1.0 Don't You Forget About Me
Oh Gods! :-/
Books by Cecily von Ziegesar
On shelves
Share this Book
Need help?