logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Niebanalna więź - Sarah Waters
Niebanalna więź
by: (author)
3.83 15
Londyn, 1874 rok. Margaret Prior, inteligentna, niezależna młoda dama, aby odzyskać równowagę psychiczną po śmierci ojca, zaczyna odwiedzać więźniarki odsiadujące karę w ponurym zakładzie Millbank. Tam, wśród pospolitych złodziejek, morderczyń i ulicznic, spotyka Selinę Dawes, która do niedawna... show more
Londyn, 1874 rok. Margaret Prior, inteligentna, niezależna młoda dama, aby odzyskać równowagę psychiczną po śmierci ojca, zaczyna odwiedzać więźniarki odsiadujące karę w ponurym zakładzie Millbank. Tam, wśród pospolitych złodziejek, morderczyń i ulicznic, spotyka Selinę Dawes, która do niedawna święciła triumfy w londyńskim towarzystwie jako nadzwyczaj uzdolnione medium. Początkowo Margaret sceptycznie odnosi się do ,,talentu" dziewczyny. Potem jednak stopniowo zaczyna wkraczać w świat duchów i cieni. Między obiema młodymi kobietami wytwarza się niezwykła więź..
show less
Format: papier
ISBN: 9788376480183
Publisher: Prószyński i S-ka
Pages no: 328
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
SpokoWap
SpokoWap rated it
4.0 Niebanalna więź
Pierwsze kilkanaście stron szło mi opornie, ale potem poszło jak z bicza strzelił. Świetnie opowiedziana historia. Zostaje w głowie jeszcze jakiś czas po odłożeniu książki.
Books by Sarah Waters
On shelves
Share this Book
Need help?