logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Nieważne, jak dobry jesteś, ważne, jak dobry chcesz być - Paul Arden
Nieważne, jak dobry jesteś, ważne, jak dobry chcesz być
by: (author)
Nieważne, jak dobry jesteś… to zwięzły poradnik o tym, jak w pełni wykorzystać własne możliwości – to kieszonkowa biblia dla ludzi utalentowanych, a przy tym nieśmiałych. Dzięki niej niewykonalne będzie wykonalne, a niemożliwe stanie się możliwe. Po kilku dekadach spędzonych na szczycie branży,... show more
Nieważne, jak dobry jesteś… to zwięzły poradnik o tym, jak w pełni wykorzystać własne możliwości – to kieszonkowa biblia dla ludzi utalentowanych, a przy tym nieśmiałych. Dzięki niej niewykonalne będzie wykonalne, a niemożliwe stanie się możliwe.

Po kilku dekadach spędzonych na szczycie branży, w której panuje niezwykle zacięta konkurencja, Paul Arden dzieli się swoimi spostrzeżeniami na rozmaite tematy: poczynając od zalet bycia wyrzuconym z pracy aż po powody, dla których często lepiej jest się mylić, niż mieć rację.

Nieważne, czy jesteś świeżo upieczonym absolwentem, prezesem firmy, czy może pracujesz na własny rachunek – ta książka jest nieocenioną pomocą dla każdego, kto pragnie odnieść sukces.  

źródło opisu: www.insignis.pl
źródło okładki: www.insignis.pl
show less
Format: papier
ISBN: 9788363944186
Publisher: Insignis
Pages no: 128
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Paul Arden
On shelves
Share this Book
Need help?