logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
O słodkiej królewnie i pięknym księciu - Roksana Jędrzejewska-Wróbel, Agnieszka Żelewska
O słodkiej królewnie i pięknym księciu
5.00 10
Niezwykła, choć zaskakująca prawdziwa bajka o słodkiej królewnie i pięknym księciu to mądra przypowieść o miłości i o tym, co się dzieje po "królewskim" ślubie. O tym, że bajka niekoniecznie musi mieć oczywiste zakończenie przypominają aż trzy jego wersje: do wyboru dla każdego czytelnika! Nie... show more
Niezwykła, choć zaskakująca prawdziwa bajka o słodkiej królewnie i pięknym księciu to mądra przypowieść o miłości i o tym, co się dzieje po "królewskim" ślubie.

O tym, że bajka niekoniecznie musi mieć oczywiste zakończenie przypominają aż trzy jego wersje: do wyboru dla każdego czytelnika! Nie istnieje jedno szczęśliwe zakończenie dla wszystkich historii, bowiem ażdy z nas jest inny i historia jest inna.
Dodatkowo nie wolno zapominać o tym, że zawsze mamy wybór i że to my decydujemy jakie będzie zakończenie naszych historii, bo szczęście każdego znaczy co innego!  

źródło opisu: Wydawnictwo Media Rodzina, 2008
źródło okładki: http://shop.mediarodzina.com.pl/
show less
Format: papier
ISBN: 9788372783134
Publisher: Media Rodzina
Pages no: 40
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Abdita
Abdita rated it
5.0 O słodkiej królewnie i pięknym księciu
Książka właściwie w dużym stopniu filozoficzna, skłaniająca do ciekawych przemyśleń także dorosłych. Świetny punkt wyjścia do rozmów o tym jak czuć się szczęśliwym, co to jest szczęście, o zmienności nastrojów, sposobach myślenia o sobie samym. Dodatkowo pomoże w tym ciekawy pomysł z możliwością wyb...
Books by Roksana Jędrzejewska-Wróbel
Books by Agnieszka Żelewska
On shelves
Share this Book
Need help?