logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Oblicza Wielkiej Brytanii. Skąd wziął się brexit i inne historie o wyspiarzach - Dariusz Rosiak
Oblicza Wielkiej Brytanii. Skąd wziął się brexit i inne historie o wyspiarzach
by: (author)
3.50 5
Do czego Brytyjczykom służy dom? Dlaczego gdy jeden Anglik otwiera usta, drugi już nim pogardza albo go nienawidzi? Czy brexit jest przejawem racjonalności Brytyjczyków, czy największym aktem kolektywnej głupoty w historii tego narodu? Dariusz Rosiak, znakomity reporter i obserwator świata, tym... show more
Do czego Brytyjczykom służy dom? Dlaczego gdy jeden Anglik otwiera usta, drugi już nim pogardza albo go nienawidzi? Czy brexit jest przejawem racjonalności Brytyjczyków, czy największym aktem kolektywnej głupoty w historii tego narodu?

Dariusz Rosiak, znakomity reporter i obserwator świata, tym razem opisuje zjawiska, które w ciągu ostatnich trzech dekad kształtowały Wielką Brytanię. Czy rewolucja taczerowska i rządy Tony’ego Blaira leżą u podstaw brexitu? Skąd bierze się coraz większy strach Brytyjczyków przed pedofilią, przemocą na ulicach, utratą domu, zdolności kredytowej i wchłonięciem przez Europę?

Oblicza Wielkiej Brytanii to zbiór opowieści o wyspiarzach i zaproszenie do podróży przez współczesną Wielką Brytanię wystosowane z rozwagą Elżbiety II i ironią Monty Pythona.
show less
Format: paperback
ISBN: 9788380497771
Publisher: Czarne
Pages no: 304
Edition language: Polski
Category:
Contemporary
Bookstores:
Books by Dariusz Rosiak
On shelves
Share this Book
Need help?