logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Obnażeni - Nikki Gemmell, Ewa Kleszcz
Add cover
Obnażeni
by: (author) (author)
Książka, która obnażyła całą prawdę o kobietach, zanim ukazało się Pięćdziesiąt twarzy Greya.Mężatka, znudzona swoim życiem i monotonnym małżeństwem, pewnego dnia odkrywa, że mąż zdradza ją z jej najlepszą przyjaciółką. To dla niej impuls, żeby zacząć żyć bardziej samolubnie i realizować własne... show more
Książka, która obnażyła całą prawdę o kobietach, zanim ukazało się Pięćdziesiąt twarzy Greya.Mężatka, znudzona swoim życiem i monotonnym małżeństwem, pewnego dnia odkrywa, że mąż zdradza ją z jej najlepszą przyjaciółką. To dla niej impuls, żeby zacząć żyć bardziej samolubnie i realizować własne marzenia i pragnienia. W jej życiu pojawia się Gabriel ? nieco staroświecki i wrażliwy młody artysta, jak się okazuje? prawiczek. Kobieta krok po kroku wprowadza go w świat seksu, uczy go kochać się tak, jak pragną tego kobiety. Kreuje mężczyznę, o którym marzą wszystkie kobiety.Spotkanie z Gabrielem otwiera drzwi do świata seksu, pełnego ekscytującej namiętności, ale też i pełnego niebezpieczeństw.Ta książka to ucieczka od codzienności w świat namiętności i ekscytującej gry. To opowieść o kobiecie, która odnajduje swoje prawdziwe ja. To kronika seksualnego przebudzenia.Stworzyłaś kochanka marzeń każdej kobiety, który wie wszystko o tym, czego one pragną, a czego nie.Ale czego tak naprawdę pragną kobiety?
show less
Format: paperback
ISBN: 9788325907235
Publisher: Grupa Wydawnicza Foksal
Pages no: 421
Edition language: Polski
Series: Bride Trilogy (#1)
Bookstores:
Community Reviews
Wee Shubba's World
Wee Shubba's World rated it
0.0
Couldn't finish. I'm sorry. it was awful. The whole second person thing drove me insane. I gave up on page 69
Tracey's Vampy and Racey Bookblog
Tracey's Vampy and Racey Bookblog rated it
3.0 The Bride Stripped Bare
I read this not knowing what to expect, i found her writing style strange but the more into the book I got the more I liked it, the ending though ????
Samantha Reads
Samantha Reads rated it
This might possibly be much worse then 50 shades of grey.
Wylie Kay
Wylie Kay rated it
The first 1/4 of the book was thrilling. The later half, ended up leaving me depressed and the main character looking pathetic. I struggled through it almost to the end and ended up giving up. Good thing I bought it at a garage sale. Dissapointed.
CharlotteBuriedinBooks
CharlotteBuriedinBooks rated it
1.0
Horrible, horrible, horrible.A completely selfish, self centred central character that I couldn't stand.Barely made it a third of the way through it.
Books by Nikki Gemmell
Books by Ewa Kleszcz
On shelves
Share this Book
Need help?