logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Obsesja - Hilary Norman
Obsesja
by: (author)
5.00 10
"Szczęście żonatego mężczyzny zależy od kobiet, których nie poślubił". Oscar Wilde Holly i Nick - zakochani i szczęśliwi. Na zawsze razem. Tak miało być. Stało się inaczej. Jej miejsce zajęła inna kobieta. Holly nigdy się z tym nie pogodzi. Teraz ma tylko jeden cel: odzyskanie Nicka. Jest... show more
"Szczęście żonatego mężczyzny
zależy od kobiet, których nie poślubił".
Oscar Wilde

Holly i Nick - zakochani i szczęśliwi. Na zawsze razem. Tak miało być. Stało się inaczej. Jej miejsce zajęła inna kobieta.

Holly nigdy się z tym nie pogodzi. Teraz ma tylko jeden cel: odzyskanie Nicka. Jest okrutna, bezwzględna, nie przebiera w środkach. Zaślepiona obłędną miłością, w odwecie za zranione uczucia robi wszystko, aby Nick i jego rodzina nie zaznali spokoju. Z premedytacją zmienia ich życie w piekło.

Perfekcyjne odtworzenie całej skali emocjonalnych napięć towarzyszących historii Holly i Nicka sprawia, że książka stanowi pasjonującą i niebanalną lekturę.

[Prószyński i S-ka, 1999]
show less
Format: papier
ISBN: 8372552703
Publisher: Prószyński i S-ka
Pages no: 408
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
TajemniczaHistoria
TajemniczaHistoria rated it
5.0 Perfekcja w odtworzeniu całej skali emocjonalnych napięć.
Wciągająca, momentami irytująca i poruszająca historia odtrąconej kobiety, która nie cofnie się przed niczym, by odzyskać - jak jej się wydaje - mężczyznę swojego życia. Fałszywe oskarżenia, prześladowanie, wrabianie w kradzieże... Do czego jeszcze posunie się ogarnięta obsesją i szaleństwem młoda, ...
Other editions (1)
Books by Hilary Norman
On shelves
Share this Book
Need help?