logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Obsługiwania techniczne urządzeń i systemów na okrętach podwodnych - praca zbiorowa
Obsługiwania techniczne urządzeń i systemów na okrętach podwodnych
by: (author)
Niniejsza instrukcja przeznaczona jest dla załóg okrętów podwodnych oraz instytucji, które zajmują się eksploatacją urządzeń i systemów okrętowych. Podstawowym warunkiem utrzymania właściwej sprawności technicznej okrętów jest przestrzeganie terminów i zakresów obsługiwa profilaktycznych urządzeń... show more
Niniejsza instrukcja przeznaczona jest dla załóg okrętów podwodnych oraz instytucji, które zajmują się eksploatacją urządzeń i systemów okrętowych.
Podstawowym warunkiem utrzymania właściwej sprawności technicznej okrętów jest przestrzeganie terminów i zakresów obsługiwa profilaktycznych urządzeń oraz systemów okrętowych. Instrukcja nie obejmuje tematyki remontów, ponieważ prace jej dotyczące nie mogą byc tu zawarte ze względu na swa objętość. W razie zaistnienia jakichkolwiek rozbieżności należy postępowac zgodnie z wymaganiami zawartymi w formularzach i instrukcjach fabrycznych.
Poszczególne urządzenia i systemy powinny obsługiwać w zasadzie zawsze te same, upoważnione do tego i posiadające odpowiednie kwalifikacje osoby.
(ze wstępu)
show less
Format: paperback
Publisher: Dowództwo Marynarki Wojennej
Pages no: 124
Edition language: Polski
Category:
Self Help
Bookstores:
Books by praca zbiorowa
On shelves
Share this Book
Need help?