logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Pamięć wszystkich słów. Opowiesci z Meekhańskiego pogranicza - Wegner Robert M.
Pamięć wszystkich słów. Opowiesci z Meekhańskiego pogranicza
by: (author)
4.00 10
Czwarta część bestsellerowego cyklu fantasy. Polubiłeś bohaterów sagi wiedźmińskiej Andrzeja Sapkowskiego i zaskakujące fabuły „Gry o tron” George'a R.R. Martina? Przeczytaj Wegnera, nie pożałujesz! „Opowieści z meekhańskiego pogranicza” - historie z Północy, Południa, Wschodu i Zachodu składają... show more
Czwarta część bestsellerowego cyklu fantasy. Polubiłeś bohaterów sagi wiedźmińskiej Andrzeja Sapkowskiego i zaskakujące fabuły „Gry o tron” George'a R.R. Martina? Przeczytaj Wegnera, nie pożałujesz!

„Opowieści z meekhańskiego pogranicza” - historie z Północy, Południa, Wschodu i Zachodu składają się na egzotyczną opowieść o światach różnych nacji, języków, wierzeń i magii.

Napisana z rozmachem „Pamięć wszystkich słów” zabiera bohaterów na niegościnną pustynię, w niebezpieczne uliczki pełnych przepychu wschodnich miast czy w samo serce wyspy opanowanej przez zwaśnione rody, siedziby miejscowego boga. Pomiędzy zemstą rodową a buntem niewolników, wrzuceni między potęgi rozgrywające swoją partię z Losem, bohaterowie Wegnera muszą wybierać, gdy wydaje się, że nie pozostał już żaden wybór. I nawet nieśmiertelni się ugną, gdy w grę wchodzi honor, lojalność i przysięgi złożone cieniom tych, którzy odeszli.

Proza Wegnera wciąga i fascynuje. Sprawdź, jak rodzi się fenomen.
show less
Format: ebook
ISBN: 9788364384257
Publisher: Powergraph
Pages no: 704
Edition language: Polski
Category:
Epic Fantasy
Series: Opowieści z meekhańskiego pogranicza (#4)
Bookstores:
Community Reviews
zaczytany
zaczytany rated it
4.0 "Pamięć wszystkich słów" Robert M. Wegner
Wracamy do Meekhanu? Nie, przecież wcale go nie opuściliśmy. Poprzednia część rozpaliła ciekawość to nie można było przerwać tak ciekawej serii. Bez zbędnej zwłoki wskakujemy w kolejny tom jednej z najlepszych serii polskiej fantastyki. Bohaterami tego tomu jest dwójka poznanych wcześniej bohateró...
Books by Wegner Robert M.
On shelves
Share this Book
Need help?