logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Pan Samochodzik i zagadki Fromborka - Zbigniew Nienacki
Pan Samochodzik i zagadki Fromborka
by: (author)
4.00 5
Tym razem Pan Samochodzik podąża tropem bezcennych starych monet, które niespodziewanie pojawiają się na rynku antyków. Najprawdopodobniej ma to związek z odkrytym we Fromborku tajnym planem pułkownika Koeniga odpowiedzialnego za rabunek polskich dzieł sztuki w czasie II wojny światowej. Rywalem... show more
Tym razem Pan Samochodzik podąża tropem bezcennych starych monet, które niespodziewanie pojawiają się na rynku antyków. Najprawdopodobniej ma to związek z odkrytym we Fromborku tajnym planem pułkownika Koeniga odpowiedzialnego za rabunek polskich dzieł sztuki w czasie II wojny światowej. Rywalem Pana Samochodzika jest jego kolega z czasów studenckich Waldemar Batura. Kto pierwszy odnajdzie skarby ukryte w 1945 roku?

Książka składa się z 18 trzymających w napięciu rozdziałów. Atutem tego wydania jest spójna szata graficzna autorstwa bardzo lubianej przez dzieci ilustratorki Katarzyny Kołodziej. Na szczególną uwagę zasługują kolorowe, utrzymane w nowoczesnym stylu wyklejki, które stanowią zarówno wyjaśnienie, jak i dopełnienie treści książki, harmonijnie komponując się z okładką.

Na końcu każdej książki z serii Pan Samochodzik zamieszczona jest reklama całej serii. Atutem jest to, że jest to już 6 pozycja w tej ładnej serii.  

źródło opisu: http://siedmiorog.pl/k2730_pan_samochodzik_i_zagadki_fromborka_
źródło okładki: http://siedmiorog.pl/k2730_pan_samochodzik_i_zagadki_fromborka_
show less
Format: papier
ISBN: 9788375684049
Publisher: Siedmioróg
Pages no: 320
Edition language: Polski
Bookstores:
Other editions (8)
Books by Zbigniew Nienacki
On shelves
Share this Book
Need help?