logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Pensjonat na wzgórzu - Erica James
Pensjonat na wzgórzu
by: (author)
W Angel Sands, niewielkim nadmorskim kurorcie, czas płynie powoli, odmierzany miarowym szumem fal. Pomiędzy domkami do wynajęcia, willami i kafejkami mieści się również prowadzony przez rodzinę Baxterów, a właściwie przez „dziewczyny Baxterów”, pensjonat. Z jego okien roztacza się malowniczy... show more
W Angel Sands, niewielkim nadmorskim kurorcie, czas płynie powoli, odmierzany miarowym szumem fal. Pomiędzy domkami do wynajęcia, willami i kafejkami mieści się również prowadzony przez rodzinę Baxterów, a właściwie przez „dziewczyny Baxterów”, pensjonat. Z jego okien roztacza się malowniczy widok na zatokę oraz usianą kamykami linię brzegową.
Zorganizowane w specyficzny, dość niekonwencjonalny sposób życie rodziny biegnie własnymi torami aż do dnia, w którym niespełniona w roli gospodyni pani Baxter postanawia na jakiś czas opuścić Angel Sands i raz jeszcze przemyśleć swoje życie. Jej obowiązki obejmuje najstarsza córka, Genevieve. Samodzielne prowadzenie rodzinnego interesu byłoby samo w sobie zadaniem dość trudnym, ale kłopoty lubią się mnożyć. Gdy żona znika na horyzoncie, wokół pana Baxtera pojawia się wianuszek zainteresowanych nim pań. Jeszcze nie tak dawno mąż i ojciec, słomiany wdowiec staje się nagle łakomym matrymonialnym kąskiem, co w znaczącej mierze absorbuje jego uwagę. Tata Dean, który poza małżonką nie widzi świata, poświęca ogromną ilość energii na to, by wywinąć się ze szponów atakujących z każdej strony rozwódek i wdów.
Również siostry Genevieve są mało pomocne. Nattie całym sercem stara się zniechęcić do siebie wiernego adoratora, miejscowego, koszmarnie bogatego przedsiębiorcę, Adama Kellara. Niezamężna matka czteroletniej córeczki jest zbyt zaabsorbowana walką z wiatrakami, by angażować się w jakiekolwiek przyziemne sprawy. Utalentowana muzycznie i kompletnie pozbawiona praktycznego podejścia Polly częściej buja w obłokach niż stąpa po ziemi.

Zdeterminowana Genevieve radzi sobie i bez pomocy, jednak problemy ani myślą się rozwiązywać. Kiedy po okolicy roznosi się plotka o sprzedaży położonej nieopodal, zrujnowanej stodoły, Genevieve domyśla się, że nabywcą mało atrakcyjnego budynku jest ktoś, kogo wolałaby więcej nie oglądać. Ale nie można nie dostrzegać kogoś, kto znajduje się tuż obok… Zwłaszcza gdy ten ktoś chce być dostrzeżony.  
show less
Format: papier
ISBN: 9788392727019
Publisher: Czarny Smok
Pages no: 500
Edition language: Polski
Bookstores:
Other editions (2)
Books by Erica James
On shelves
Share this Book
Need help?