logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Piramida Ozyrysa - Andy McDermott
Piramida Ozyrysa
by: (author)
Akcja, przygoda i zabójcza zagadka z przeszłości w najnowszym thrillerze autora światowego bestsellera "Łowcy Atlantydy". Prawda przez wieki uważana za legendę Starożytne papirusy mówią o niezwykłej piramidzie i zamkniętej w jej wnętrzu potężnej mocy. Nikt jednak nie natrafił jeszcze na jej... show more
Akcja, przygoda i zabójcza zagadka z przeszłości w najnowszym thrillerze autora światowego bestsellera "Łowcy Atlantydy".


Prawda przez wieki uważana za legendę

Starożytne papirusy mówią o niezwykłej piramidzie i zamkniętej w jej wnętrzu potężnej mocy. Nikt jednak nie natrafił jeszcze na jej ślad. Aż do dziś.

Sekret strzeżony od tysiącleci

Tajemnica zaginionej piramidy zostaje rozwiązana – lecz nie przez naukowca. Słynna archeolog Nina Wilde odkrywa to przypadkiem - i może zapłacić za to życiem.

Morderczy wyścig z czasem

Bo tylko ona wie, jak niebezpieczny sekret kryje legendarna budowla. Tylko ona może udaremnić zbrodniczy plan. Lecz najpierw musi sama odnaleźć piramidę Ozyrysa...


Andy McDermott to brytyjski mistrz thrillera przygodowego. Jego bestsellery ("Łowcy Atlantydy", "Skarb Herkulesa", "Tajemnica Ekskalibura", "Przymierze Genesis", "Piramida Ozyrysa"), wydawane od 2008 roku w 30 krajach, są popisem filmowego tempa i napięcia. Łączą sensacyjną pradawną tajemnicę i diaboliczny plan zniszczenia współczesnego świata.  

źródło opisu: [Amber, 2010]
show less
Format: papier
ISBN: 9788324137022
Publisher: Amber
Pages no: 400
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Andy McDermott
On shelves
Share this Book
Need help?