logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Pod skrzydłami anioła - Didier Cohen
Add cover
Pod skrzydłami anioła
by: (author)
4.00 5
Bulwersująca historia miłości doskonałej, wystawionej na ciężką próbę. Daniel Miller i Aurora Servais nie widzieli się od dwunastu lat. Jak to możliwe? Byli przecież najszczęśliwszymi kochankami pod słońcem od chwili, gdy wyrwał ją z ramion innego mężczyzny, a potem zjawiła się na spotkaniu pod... show more
Bulwersująca historia miłości doskonałej, wystawionej na ciężką próbę.

Daniel Miller i Aurora Servais nie widzieli się od dwunastu lat. Jak to możliwe? Byli przecież najszczęśliwszymi kochankami pod słońcem od chwili, gdy wyrwał ją z ramion innego mężczyzny, a potem zjawiła się na spotkaniu pod "Pocałunkiem" Rodina. Wkrótce przyszła na świat ich maleńka Marina. Niestety, którejś nocy poraziło ich nieszczęście. To położyło się cieniem na związku dwojga ludzi. Aurora opuściła ukochanego. Teraz, po latach, gdy przypadek sprawił, że znów się spotkali, poczuli się jak pierwszego dnia znajomości. Wciąż się kochają, to pewne. Tragiczną przeszłość wspominają z miłością. Aurora ma już męża, córkę. Ale czy istnieje antidotum na takie uczucie?

Didier Cohen, pisarz francuski i scenarzysta telewizyjny, autor kilku głośnych książek. Powieść "Pod skrzydłami anioła" została przeniesiona na ekran.
show less
Edition language: English
Bookstores:
On shelves
Share this Book
Need help?