logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Podróż do Ixtlan - Carlos Castaneda
Podróż do Ixtlan
by: (author)
Kontynuacja Nauk don Juana i Odrębnej rzeczywistości Podróż do Ixtlan to kontynuacja Nauk don Juana i Odrębnej rzeczywistości. Wprowadza ona w tajemnice magii i proces stawania się "wiedzącym" pod kierunkiem don Juana, Indianina z plemienia Yaqui, jednej z najwybitniejszych postaci znanych... show more
Kontynuacja Nauk don Juana i Odrębnej rzeczywistości

Podróż do Ixtlan to kontynuacja Nauk don Juana i Odrębnej rzeczywistości. Wprowadza ona w tajemnice magii i proces stawania się "wiedzącym" pod kierunkiem don Juana, Indianina z plemienia Yaqui, jednej z najwybitniejszych postaci znanych dzięki badaniom antropologicznym; które Castaneda prowadził w północno-zachodnim Meksyku. Wstrząsające spotkania z nieznanym są dla Castanedy szkołą mądrości myśliwego, który zachowuje się w sposób swobodny, spontaniczny i nieprzewidywalny.

Carlos Castaneda (zm. 1998), guru pokolenia "dzieci kwiatów", ukończył antropologię na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. Napisał wiele książek relacjonujących jego spotkania z don Juanem, czarownikiem plemienia Yaqui, który wprowadzał go w tajniki magii indiańskiej. Wszystkie one ukazują się nakładem Domu Wydawniczego REBIS w nowej szacie graficznej.

Czytelnicy Castanedy zostają wrzuceni w niepojęty świat śmiertelnego i olśniewającego piękna.

"Sunday Telegraph"  

źródło opisu: Dom Wydawniczy Rebis 2010
źródło okładki: www.rebis.com.pl
show less
Format: papier
ISBN: 9788375105179
Publisher: Dom Wydawniczy REBIS
Pages no: 320
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Carlos Castaneda
On shelves
Share this Book
Need help?