logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Podwójna Przynęta - Aleksander Janowski
Podwójna Przynęta
by: (author)
Jest to pierwszy polski” kryminał ironiczny” umieszczony w realiach brytyjskich, w środowisku bankowym i nie tylko. Ukazuje on naszych rodaków za granicą w sposób sympatyczny, dowcipny i interesujący. Liczne polonica ubarwiają wartką narrację. Akcja jest mocno osadzone jest na kanwie sensacyjnej,... show more
Jest to pierwszy polski” kryminał ironiczny” umieszczony w realiach brytyjskich, w środowisku bankowym i nie tylko. Ukazuje on naszych rodaków za granicą w sposób sympatyczny, dowcipny i interesujący. Liczne polonica ubarwiają wartką narrację.
Akcja jest mocno osadzone jest na kanwie sensacyjnej, nadającej się na Hollywood. Mamy w niej niezbędne atrybuty dobrej powieści kryminalnej – piękne kobiety, wielkie sumy pieniędzy, przemyt, szantaż, co najmniej trzy grupy mafijne, szybkie samochody sportowe, zagmatwane wątki i pogmatwane losy, skorumpowanych policjantów oraz Interpol. I jednego uczciwego bankowca. No, w miarę.
Wspaniała lektura dla mężczyzn. I kobiet, które umieją się na niej poznać. Uwaga – czytać z przymrużeniem oka. Nie dla ponuraków. Dla miłośników piwa i piłki nożnej. Szczególnie.  

źródło opisu: Wyd. Poligraf, 2009
źródło okładki: http://wydawnictwopoligraf.pl/publikacje2.php?fid=60
show less
Format: papier
ISBN: 9788388330506
Publisher: Poligraf
Pages no: 184
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Aleksander Janowski
On shelves
Share this Book
Need help?