logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Pojedynek z Syberią - Romuald Koperski
Pojedynek z Syberią
by: (author)
4.00 10
Książka" Pojedynek z Syberią" jest relacją z ekspedycji samochodowej wiodącej z Zurychu do Nowego Jorku przez Syberię, Alaskę, Kanadę i prawie całe terytorium USA. Nikt wcześniej nie przebył tej trasy samochodem, autor podróżował więc bez szczegółowych map i informacji. "Pojedynek z Syberią" jest... show more
Książka" Pojedynek z Syberią" jest relacją z ekspedycji samochodowej wiodącej z Zurychu do Nowego Jorku przez Syberię, Alaskę, Kanadę i prawie całe terytorium USA. Nikt wcześniej nie przebył tej trasy samochodem, autor podróżował więc bez szczegółowych map i informacji.
"Pojedynek z Syberią" jest przede wszystkim relacją z najtrudniejszego etapu, biegnącego przez tereny byłego ZSRR. Relacją opowiedzianą bardziej niż opisaną. Nie brakuje w książce opisów niesamowitych przygód, które musiały przytrafić się w kraju niedającym szans przetrwania przeciętnemu turyście. Dzięki Koperskiemu w domowym zaciszu możemy ekscytować się dziką przygodą, egzotyczną kulturą i niezwykłą przygodą.
Niebawem ukaże się w sprzedaży kolejna książka autorstwa Romualda Koperskiego pt. "Przez Syberię na gapę" oraz album fotograficzny na CD-ROM zawierający około tysiąca nigdzie dotychczas niepublikowanych fotografii z Syberii pt. ,,1001 obrazów Syberii".  
show less
Format: papier
ISBN: 9788391189313
Publisher: Stratus-Gdańsk - Wydawnictwo STRATUS - Gdańsk
Pages no: 226
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
arturoschodzinski
arturoschodzinski rated it
4.0 Pojedynek z Syberią
Rewelacyjna książka. Autor opisuje swoje przeżycia oraz dzieli się mądrością życiową.
Other editions (2)
Books by Romuald Koperski
On shelves
Share this Book
Need help?