logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Potęga Bożego szeptu - Bill Hybels
Potęga Bożego szeptu
by: (author)
3.00 10
Najważniejsza książka Billa Hybelsa, do której napisania przygotowywał się 35 lat. Wielu chrześcijan doświadcza obecności Boga w swoim życiu bezpośrednio, jednak opowieści o „Bożych szeptach” pozostają sprawą osobistą (niemal wstydliwą!) i dzielimy się nimi bardzo niechętnie. Potęga szeptu to... show more
Najważniejsza książka Billa Hybelsa, do której napisania przygotowywał się 35 lat.

Wielu chrześcijan doświadcza obecności Boga w swoim życiu bezpośrednio, jednak opowieści o „Bożych szeptach” pozostają sprawą osobistą (niemal wstydliwą!) i dzielimy się nimi bardzo niechętnie.
Potęga szeptu to nie tylko opowieść o tym, w jaki sposób Bóg prowadził Billa Hybelsa – słynnego autora książek o duchowości chrześcijańskiej i założyciela amerykańskiej wspólnoty Willow Creek – od najmłodszych lat poprzez kolejne trudne życiowe wybory i wyzwania. Najnowsza książka autora Zbyt zajętych, by się nie modlić mówi przede wszystkim o tym, że Bóg chce prowadzić nas wszystkich. Chce być obecny w naszym życiu, strzec nas i pomagać nam na każdym kroku. Bóg mówi do wszystkich. Jak usłyszeć Jego szept?
Hybels omawia różne rodzaje Bożych wskazówek (szepty wsparcia, ostrzeżenia i działania) oraz sposoby, w jakie możemy się przekonać, czy naprawdę mamy do czynienia z Bożym prowadzeniem. Przedstawia także poruszające świadectwa tych, dla których posłuszeństwo Bożym podszeptom okazało się największą przygodą życia.
show less
Format: papier
ISBN: 9788361989622
Publisher: Esprit
Pages no: 340
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Fig with poppy seeds
Fig with poppy seeds rated it
3.0 Potęga Bożego szeptu
Książkę tą zaczęłam czytać prawie rok temu, porzuciłam ją na tak długi okres i niechętnie do niej wracałam. A w sumie była całkiem dobra. Pomijając cytaty i wyjaśnienia do Biblii, którymi autor chciał wyjaśnić swoje podejście do życia i Boga. Mnie one przeszkadzały, najlepiej trafiły do mnie histori...
Books by Bill Hybels
On shelves
Share this Book
Need help?