logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Poza błękitem oceanu - Belinda Jones
Poza błękitem oceanu
by: (author)
Magiczna Kreta, tajemniczy mężczyzna i wielkie uczucie. Dla wszystkich spragnionych greckiego słońca i romantycznej miłości. Selena Harper zawsze myślała, że ma idealną pracę: zatrudniona na luksusowym statku wycieczkowym pływała po całym świecie, od Alaski do Zanzibaru, a w każdym porcie... show more
Magiczna Kreta, tajemniczy mężczyzna i wielkie uczucie. Dla wszystkich spragnionych greckiego słońca i romantycznej miłości.

Selena Harper zawsze myślała, że ma idealną pracę: zatrudniona na luksusowym statku wycieczkowym pływała po całym świecie, od Alaski do Zanzibaru, a w każdym porcie czekały na nią emocje i przygody. Przygotowując się do zasłużonych wakacji na lądzie, odkrywa, że niespodziewanie została opuszczona przez przyjaciółkę, która właśnie się zaręczyła. Zaczyna się zastanawiać, czy życie na falach oceanu jest naprawdę spełnieniem jej marzeń. Dlaczego jedynie ona wciąż się nie ustatkowała? I jak może tęsknić za domem, skoro nie ma domu?

W przypływie fantazji zgadza się spędzić tydzień na idyllicznej greckiej wyspie – Krecie, w towarzystwie Alekosa, mężczyzny, który, jak jest przekonana, jest niepoprawnym kobieciarzem. Przesycona mitologią wyspa wkrótce zaczyna wywierać na Selenę magiczny wpływ, a co bardziej niepokojące tyczy się to również Alekosa. Czy naprawdę jest takim draniem, jak zawsze myślała? A może okaże się, że jego dom jest tam, gdzie jej serce?  

źródło opisu: http://www.empik.com/poza-blekitem-oceanu-jones-be...(?)
źródło okładki: http://www.empik.com/poza-blekitem-oceanu-jones-be...»
show less
Format: papier
Publisher: Wydawnictwo OLE
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Belinda Jones
On shelves
Share this Book
Need help?