logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Prom do Kopenhagi - Krystyna Mirek
Prom do Kopenhagi
by: (author)
Weronika i Konrad. Ona jest cudowną dziewczyną o niezwykłej urodzie, on jest ambitnym i pracowitym chłopakiem. Ich namiętnościom towarzyszy przyroda. Góry, las, rzeka i most stają się świadkami ich romantycznego uczucia. Cieniem na ich miłości kładzie się jednak tragiczna historia z przeszłości... show more
Weronika i Konrad. Ona jest cudowną dziewczyną o niezwykłej urodzie, on jest ambitnym i pracowitym chłopakiem. Ich namiętnościom towarzyszy przyroda. Góry, las, rzeka i most stają się świadkami ich romantycznego uczucia.

Cieniem na ich miłości kładzie się jednak tragiczna historia z przeszłości Konrada i rodzinna tajemnica Weroniki z odległych czasów. Oboje na skutek fałszywej dumy nie umieją wyjaśnić zaistniałych nieporozumień. On wyjeżdża do pracy do Niemiec. Ona podejmuje decyzję o wyjeździe na stałe do Danii. Obydwoje chcą zapomnieć o miłości. Ale czy można wykreślić z pamięci tak wielkie uczucie? Czy można wyrzucić je z serca? A może zakochanym uda się pokonać przeszkody i ich przygoda miłosna zakończy się happy endem?  

źródło opisu: Wydawnictwo G+J Gruner&Jahr, 2011
źródło okładki: http://www.gjksiazki.pl
show less
Format: papier
ISBN: 9788377780558
Publisher: G+J Gruner&Jahr
Pages no: 248
Edition language: Polski
Bookstores:
Other editions (1)
Books by Krystyna Mirek
On shelves
Share this Book
Need help?