logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Reżyser śmierci - Richard Montanari
Reżyser śmierci
by: (author)
4.00 10
Po mieście grasuje bezwzględny seryjny morderca. Swoje zbrodnie aranżuje na podobieństwo kultowych scen z najbardziej krwawych filmów takich jak Psychoza, Fatalne zauroczenie czy Człowiek z blizną. Co więcej, reżyser-amator uwiecznia krwawe sceny kamerą video, a następnie nagrywa je na kasety z... show more
Po mieście grasuje bezwzględny seryjny morderca. Swoje zbrodnie aranżuje na podobieństwo kultowych scen z najbardziej krwawych filmów takich jak Psychoza, Fatalne zauroczenie czy Człowiek z blizną. Co więcej, reżyser-amator uwiecznia krwawe sceny kamerą video, a następnie nagrywa je na kasety z wypożyczalni video w miejsce oryginalnych, a potem, jak gdyby nigdy nic, zwraca taśmy do sklepu. Jessica Balzano i Kevin Byrne, detektywi wydziału zabójstw filadelfijskiej policji, zmuszeni są wkroczyć w mroczne zakamarki umysłu psychopaty, by powstrzymać falę brutalnych morderstw. Trop prowadzi ich w mroczne podziemia przemysłu filmów porno i każe zatopić się w przesiąkniętą przemocą atmosferę klubów sadomasochistycznych. Zbierając kolejne szczegóły z życia ofiar, zauważają, że każda z dziewczyn skrywała przed światem jakąś tajemnicę. Świetne tempo akcji, stale rosnące napięcie, doskonałe sylwetki bohaterów - Reżyser śmierci to lektura na długą, bezsenną noc.
show less
Format: papier
ISBN: 9788375080810
Publisher: Sonia Draga
Pages no: 520
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
marczewek
marczewek rated it
4.0 Reżyser śmierci
Równie dobra jak poprzednia. Niestety Sonia Draga ma taką przypadłość, że jeśli dwa pierwsze tomy się nie sprzedadzą, porzuca wydawanie. A bardzo tego żałuję, bo historie bardzo były bardzo ciekawe.
Books by Richard Montanari
On shelves
Share this Book
Need help?