logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Rodzinne szmaragdy - Nora Roberts
Rodzinne szmaragdy
by: (author)
3.00 15
Fascynująca historia rezydencji Towers i jej 4. właścicielek!Na skalistym urwisku nad zatoką w stanie Maine stoi Towers, wspaniała rodzinna rezydencja, w której żyje legenda o niespełnionej miłości i ukrytych szmaragdach ? a także mieszkają cztery siostry, gotowe bronić swej posiadłości wbrew... show more
Fascynująca historia rezydencji Towers i jej 4. właścicielek!Na skalistym urwisku nad zatoką w stanie Maine stoi Towers, wspaniała rodzinna rezydencja, w której żyje legenda o niespełnionej miłości i ukrytych szmaragdach ? a także mieszkają cztery siostry, gotowe bronić swej posiadłości wbrew wszelkim przeciwnościom losu. Lilah ratuje przystojnego profesora Maksa Quartermaina z fal oceanu, a on zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. Wkrótce profesor uprzytomnia sobie, że chciał go zabić ten sam człowiek, który usiłuje wykraść szmaragdy rodziny Calhounów. Postanawia pomóc siostrom... Suzanna, po koszmarze upokarzającego małżeństwa i rozwodu, musi przede wszystkim odbudować poczucie własnej wartości.Hold Bradford, rozczarowany życiem i wypalony były policjant, marzy tylko o świętym spokoju. Oboje bronią się przed niechcianym uczuciem. Jego dziadek i jej prababcia kiedyś przegrali walkę o swoją miłość i szczęście. Czy teraz tym dwojgu uda się dopisać szczęśliwe zakończenie do rodzinnej legendy?Losy dwóch pozostałych właścicielek rezydencji, Catherine i Amandy, poznacie w książce ?Rezydencja?.
show less
Format: papier
ISBN: 9788323856009
Publisher: Harlequin
Pages no: 430
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
smag
smag rated it
0.0 Lilah i Suzanna
Uwielbiam Wyd. Mirę i Harlequin za odgrzewane kotlety w nowej, pięknej oprawie. Kolejna książka, która była już wydana pod zupełnie innym tytułem, teraz przeszła drugą świeżość. Co do historii - warta przeczytania. Zaskakująca, wciągająca. Dobre czytadło :)
Other editions (3)
Books by Nora Roberts
On shelves
Share this Book
Need help?