logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Rok i prawne komplikacje - Piers Anthony
Rok i prawne komplikacje
by: (author)
Próbując rozwiązać trapiący ją osobisty problem, paskudna Demonica Metria zwraca się po pomoc do mądrego Maga Humfreya. Jednak warunkiem udzielenia pomocy jest wypełnienie niebezpiecznej misji: musi przeszukać wzdłuż i wszerz całe Xanth i znaleźć odpowiedni skład sędziowski na rozprawę Roxanne... show more
Próbując rozwiązać trapiący ją osobisty problem, paskudna Demonica Metria zwraca się po pomoc do mądrego Maga Humfreya. Jednak warunkiem udzielenia pomocy jest wypełnienie niebezpiecznej misji: musi przeszukać wzdłuż i wszerz całe Xanth i znaleźć odpowiedni skład sędziowski na rozprawę Roxanne Roc – ptaka znanego powszechnie dla swej szlachetności i cnót wszelakich, przeciwko któremu wytoczono najbardziej nieprawdopodobne oskarżenie.

Ekscytujące, śmieszne miejscami tak, że boki można zrywać, "Roc and a Hard Place" to Xanth w najbardziej czarującej formie.

Piers Anthony, urodzony w 1934 r. wybitny autor SF i fantasty, karierę pisarską rozpoczynał w 1963 r. w piśmie „Fantastic”, a sławę przyniosły mu już dwie pierwsze powieści: "Chthon" i "Macrescope". W pamięci czytelników zapisał się jednak głównie epokowymi cyklami: „Apprentice Adept”, „Incarnations of Immortality”, „Dragon” (z Robertem Margroffem) i – przede wszystkim – „Xanth”. Pierwsza powieść tego cyklu, "Zaklęcie dla Cameleon", otrzymała w 1978 r. British Fantasty Award.  

źródło opisu: [www.rebis.com.pl]
show less
Format: papier
ISBN: 8373014748
Publisher: Rebis
Pages no: 320
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Piers Anthony
Share this Book
Need help?