logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Różańcowe dziewczęta - Richard Montanari
Różańcowe dziewczęta
by: (author)
4.00 10
Kevin Byrne i Jessica Balzano to zdecydowanie najlepsi policjanci w całym filadelfijskim wydziale zabójstw. On jest stałym wygą ,wsadził do więzienia już niejednego mordercę i mocno dał się we znaki niejednemu gwałcicielowi. Ona jest wzorową funkcjonariuszką , właśnie przeniesioną z wydziału... show more
Kevin Byrne i Jessica Balzano to zdecydowanie najlepsi policjanci w całym filadelfijskim wydziale zabójstw. On jest stałym wygą ,wsadził do więzienia już niejednego mordercę i mocno dał się we znaki niejednemu gwałcicielowi. Ona jest wzorową funkcjonariuszką , właśnie przeniesioną z wydziału kradzieży samochodowych. Doskonale wie, że będzie musiała jeszcze się wiele nauczyć, ale ma też świadomość że w całej filadelfijskiej policji nie ma osoby tak wytrzymałej, spostrzegawczej i inteligentnej jak ona - nie na darmo skończyła studia w trzy i pół roku. Jest jeszcze ktoś - czający się w mroku morderca uczennic ze szkół katolickich .Wiadomo o nim tylko tyle ,że fascynuje go religia. Zmusza ofiary, by w nieskończoność odmawiały różaniec, potem je morduje, a ich dłonie rani i układa tak, by kojarzyły się z postaciami ze świętych obrazów. Z chwilą, gdy Kevin i Jessica odkrywają, że po Filadelfii krąży seryjny morderca, zaczyna się wyścig, w którym nie wolno im popełnić żadnego błędu. Każda stracona sekunda może kosztować życie kolejnej dziewczynki, każde wahanie może dać przewagę psychopacie.  
show less
Format: papier
ISBN: 9788375080100
Publisher: Sonia Draga
Pages no: 512
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
marczewek
marczewek rated it
4.0 Różańcowe dziewczęta
Czytane lata temu. Bardzo mi się podobała. Przez dziwną okładkę spodziewałem się czegoś innego, a książka (a raczej seria) to coś w stylu powiedzmy Jefreya Deavera czy Michaela Connellego.
Books by Richard Montanari
On shelves
Share this Book
Need help?