logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Ruiny - Scott Smith
Ruiny
by: (author)
3.00 5
SPRzEDAŻ OD 13-06-2008! Dwie zaprzyjaźnione pary Amerykanów, Jeff i Amy, Eric i Stacy, spędzają wakacje w Meksyku. Słońce, plaża, beztroskie flirty, nowe przyjaźnie... Kiedy poznany Niemiec przychodzi z wiadomością, że jego brat nie wrócił z wyprawy na wykopaliska archeologiczne, młodzi... show more
SPRzEDAŻ OD 13-06-2008! Dwie zaprzyjaźnione pary Amerykanów, Jeff i Amy, Eric i Stacy, spędzają wakacje w Meksyku. Słońce, plaża, beztroskie flirty, nowe przyjaźnie... Kiedy poznany Niemiec przychodzi z wiadomością, że jego brat nie wrócił z wyprawy na wykopaliska archeologiczne, młodzi postanawiają wyruszyć na poszukiwania. Jedynym śladem jest odręcznie naszkicowana mapa. Ekspedycja ratunkowa rychło przeradza się w brutalną walkę o przetrwanie... Najlepszy horror ostatniej dekady! Jeden z największych bestsellerów 2006 roku w USA, gorąco rekomendowany przez samego Stephena Kinga. Połączenie thrillera i powieści z gatunku horroru coś dla miłośników zaginionych i Milczenia owiec!  
show less
Format: papier
ISBN: 9788373597945
Publisher: Albatros
Pages no: 400
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
SpokoWap
SpokoWap rated it
5.0 Ruiny
Jeden z moich ulubionych książkowych horrorów. Wciąga niezwykle szybko, ma świetnie nakreślone sylwetki bohaterów. Pomimo dość fantastycznej akcji całość jest bardzo przekonywująca. Przerażająca i krwawa powieść, która momentami naprawdę chwyta za gardło.
Other editions (1)
Books by Scott Smith
On shelves
Share this Book
Need help?