logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Sekret - Rhonda Byrne
Sekret
by: (author)
2.20 25
Książka "Sekret" to absolutny bestseller ostatniego roku i druga najlepiej sprzedająca się książka na świecie. Wszędzie gdzie zostaje wydana, zajmuje pierwsze miejsce list bestsellerów; w Kanadzie, w Wlk. Brytanii, Australii, Holandii, Hiszpanii, Islandii, Niemczech, Turcji i RPA. W USA pojawiła... show more
Książka "Sekret" to absolutny bestseller ostatniego roku i druga najlepiej sprzedająca się książka na świecie. Wszędzie gdzie zostaje wydana, zajmuje pierwsze miejsce list bestsellerów; w Kanadzie, w Wlk. Brytanii, Australii, Holandii, Hiszpanii, Islandii, Niemczech, Turcji i RPA. W USA pojawiła się na szczycie list bestsellerów "USA Today", "New York Times" i "The Wall Street Journal".

"Sekret" jest wydawany w 38 krajach na świecie w 20 językach. Do dzisiaj sprzedano prawie 9 milionów książki i DVD!

Wydany w Hiszpanii w czerwcu tego roku, "Sekret" osiągnął już nakład ponad 275 tysięcy egzemplarzy! Podobnie w Niemczech - 245 tysięcy, w Holandii sprzedano ponad 200 tysięcy egz., a w Islandii kupiło "Sekret" 5% populacji!

Zapytacie pewnie, co tak cennego może zawierać "Sekret", że cieszy się aż tak ogromną popularnością? Otóż ta książka opowie Ci historię o niesamowitej mocy, którą w sobie posiadasz. Moc ta wypływa z Prawa Przyciągania (i nie chodzi tu o ciążenie ziemskie).

Prawo Przyciągania opisane w "Sekrecie" mówi, że dosłownie przyciągamy do siebie, do swojego życia i otoczenia to, na czym głównie skupiamy swoje myśli - i nie ma od tego wyjątku. Każda ludzka myśl, do tego połączona z emocjami lub uczuciami, dosłownie jak magnes przyciąga do Ciebie to, o czym myślisz.

Według Prawa Przyciągania - jeśli skupiamy na czymś swoje myśli, jeśli wciąż i wciąż o czymś myślimy, w końcu wydarzy się to w naszym życiu.

I na tym właśnie polega Sekret wszystkiego, Sekret nieograniczonego szczęścia, miłości, zdrowia i bogactwa. "Sekret" jasno tłumaczy Prawo Przyciągania i daje wiedzę, jak osiągnąć - świadomie i bez wysiłku - szczęśliwe życie.

Orędowniczką i ambasadorką Sekretu jest Ophra Winfrey, natomiast losy autorki, Rhondy Byrne, są najlepszym dowodem na pozytywne działanie Sekretu. Jeszcze dwa lata temu Rhonda była załamana po śmierci ojca i przeżywała depresję spowodowaną pracą, a jej relacje z najbliższymi i przyjaciółmi nie przedstawiały się najlepiej. Dzisiaj Rhonda Byrne jest wymieniana w gronie 500 najbardziej wpływowych ludzi w Stanach Zjednoczonych, ma świetne stosunki z córką i grono wiernych przyjaciół. I już w Polsce kilkaset tysięcy ludzi oczekujących z niecierpliwością na "Sekret".

[Nowa Proza, 2007]
show less
Format: hardcover
ISBN: 9788375340204
Publisher: Nowa Proza
Edition language: Polski
Series: The Secret (#1)
Bookstores:
Community Reviews
My Reading World!
My Reading World! rated it
5.0 The Secret
Well, I used the law of attraction and it worked! and so can you! Amazing book simply explains how to use the universe to make all your wishes come true!* I definitely recommend reading it, it's a life-changing book!
Misericordia
Misericordia rated it
5.0 The Secret
Exemplar motivating fiction, one of a million books with similar premise though well written, well advertised and quite lucrative for the authors.Must read. At some point. In future.(Qs)Для Вас встает и заходит солнце, зажигаются звездыВы — хозяин вселенной.Вы — наследник царства. Вы — совершенное в...
Category Is: Book Review Realness!
Category Is: Book Review Realness! rated it
0.5 The Secret By Rhonda Byrne
This book gives a role new meaning to the word "bullshit". Do not approach the book. Do not stare directly at the book. Do not waste your time writing a decent review for the book.
XLeptodactylous
XLeptodactylous rated it
1.0 The Secret
This is the biggest case of "don't judge a book by its cover" you will ever come across. From the cover, it looks like a pretty damn good fantasy novel, or perhaps a nice bit of historical fiction. But no. It's some self-help bollocks that is some of the most pretentious self-loving twaddle I've eve...
Bark's Book Reviews
Bark's Book Reviews rated it
3.0 The Secret by Rhonda Byrne (audiobook)
I'm listening to this on audio because my daughter insists I need it in my life. I love her so I am subjecting myself to this for the third or fourth time. It has some good advice but is basically one note and focuses way too much on materialism for my liking. Be gracious, be thankful for what you h...
Other editions (1)
Books by Rhonda Byrne
On shelves
Share this Book
Need help?