logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Sekrety po zmierzchu - Sadie Matthews
Sekrety po zmierzchu
by: (author)
2.88 20
Miłość do Dominica zupełnie mnie odmieniła. Wyrzekłam się samej siebie, oddałam swe serce Dominicowi i zaufałam mu, jednak on mnie zawiódł... Zapędził się poza granice tego, co mogłam znieść, zabrał mnie tam, gdzie nie chciałam się znaleźć. Zrozpaczony tym, co zrobił, ukrył swoje najmroczniejsze... show more
Miłość do Dominica zupełnie mnie odmieniła. Wyrzekłam się samej siebie, oddałam swe serce Dominicowi i zaufałam mu, jednak on mnie zawiódł... Zapędził się poza granice tego, co mogłam znieść, zabrał mnie tam, gdzie nie chciałam się znaleźć. Zrozpaczony tym, co zrobił, ukrył swoje najmroczniejsze pragnienia w głębi swej duszy. Próbując go nakłonić, aby pozwolił mi na rozwikłanie swoich sekretów, podejmuję ogromne ryzyko, ale nie mogę odrzucić tej szansy. Nawet jeżeli to oznacza koniec naszego związku… Prowokacyjna, wyszukana, pełna życia i uwodzicielska seria PO ZMIERZCHU, zapoczątkowana powieścią NAMIĘTNOŚĆ PO ZMIERZCHU, to esencja nieodpartej przyjemności, której wszyscy powinni zakosztować.  

źródło opisu: http://www.hachette.com.pl/p,sekrety-po-zmierzchu,1132.html
źródło okładki: http://www.hachette.com.pl/p,sekrety-po-zmierzchu,1132.html
show less
Format: papier
ISBN: 9788378490814
Publisher: Hachette
Pages no: 328
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
smag
smag rated it
3.0 Sekrety po zmierzchu
Bez rewelacji. Czytałam chyba tylko dla dalszego czytania. Z pewnością wrócę by odkryć to na nowo. A może po prostu mam już dość tej tematyki?
Books by Sadie Matthews
On shelves
Share this Book
Need help?