logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Sens życia - Aleksander Łamek
Sens życia
by: (author)
„Sens życia” to powieść, której bohaterem jest młody człowiek, któremu właśnie zawalił się cały świat. Stracił pracę, dach nad głową i środki do życia. Gdy znajduje się na samym dnie, w jego świat wkracza ktoś, kto wyciąga do niego pomocną dłoń. Od tego momentu uczeń i Mistrz kroczą wspólną... show more
„Sens życia” to powieść, której bohaterem jest młody człowiek, któremu właśnie zawalił się cały świat. Stracił pracę, dach nad głową i środki do życia. Gdy znajduje się na samym dnie, w jego świat wkracza ktoś, kto wyciąga do niego pomocną dłoń. Od tego momentu uczeń i Mistrz kroczą wspólną drogą, odkrywając stopniowo przed sobą swoje tajemnice.

W książce „Sens życia” nie staram się przekazać jedynych słusznych poglądów. Przedstawia ona różne koncepcje, z których każdy czytelnik wybiera te, które mu najbardziej odpowiadają.

Książka ta powstała przede wszystkim z myślą o osobach, które zmagają się z różnymi problemami w życiu i szukają pozytywnych inspiracji, które pozwolą im przezwyciężyć te problemy.  

źródło opisu: http://darmowaksiegarnia.com/
źródło okładki: http://darmowaksiegarnia.com/
show less
Format: ebook
Publisher: Aleksander Łamek
Pages no: 139
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Aleksander Łamek
On shelves
Share this Book
Need help?