logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Śmiertelna klątwa - Agatha Christie
Śmiertelna klątwa
by: (author)
2.00 5
Tajemnicze wypadki, które urozmaicają monotonię prowincjonalnego leniwego życia, są zbyt trudne do rozwiązania dla policji. Ale panna Marple potrafi rozwikłać nawet najtrudniejszą zagadkę, każde bowiem wydarzenie da się porównać z innym, z historią, która wydarzyła się w przeszłości, a wówczas... show more
Tajemnicze wypadki, które urozmaicają monotonię prowincjonalnego leniwego życia, są zbyt trudne do rozwiązania dla policji. Ale panna Marple potrafi rozwikłać nawet najtrudniejszą zagadkę, każde bowiem wydarzenie da się porównać z innym, z historią, która wydarzyła się w przeszłości, a wówczas wysnucie właściwych wniosków jest już dziecinnie proste! Kim był mężczyzna, który szukał schronienia w kościele? Dlaczego doskonałość jest zawsze podejrzana? Gdzie ukryto cenny spadek? Spytajcie pannę Marple!  
show less
Format: papier
ISBN: 8373843531
Publisher: Wydawnictwo Dolnośląskie
Pages no: 136
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
lacerta
lacerta rated it
4.0 Śmiertelna klątwa
Ciekawe historie kryminalne, a dwie ostatnie to co prawda nie mają w sobie żadnego rozwiązania, ale są bardzo ciekawe i zastanawiające. Książka świetna, gdy nie ma się czasu, żeby się wciągnąć w jakąś dłuższą kryminalną zagadkę.
Other editions (8)
Books by Agatha Christie
On shelves
Share this Book
Need help?