logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Smoczy pazur - Artur Baniewicz
Smoczy pazur
by: (author)
Czy Debren z Dumayki będzie nowym Geraltem z Rivii ? Kim jest Debren z Dumayki? To czarodziej z tytułem uniwersyteckim, czyli magun, który dawno stracił złudzenia, że świat jest dobry, podróżujący po fantastycznej krainie przypominającą Europę późnego średniowiecza. Apolityczny fachowiec, raz... show more
Czy Debren z Dumayki będzie nowym Geraltem z Rivii ?

Kim jest Debren z Dumayki?

To czarodziej z tytułem uniwersyteckim, czyli magun, który dawno stracił złudzenia, że świat jest dobry, podróżujący po fantastycznej krainie przypominającą Europę późnego średniowiecza.

Apolityczny fachowiec, raz po raz wplątywany w intrygi tajnych służb, rewolucjonistów i ambitnych pretendentów do już obsadzonych tronów. Pacyfista, wbrew sobie nieustannie zamieszany w krwawe walki na miecze i czary, kusze i splunięcia smoczym ogniem.

"Smoczy pazur", pierwszy tom sagi, zawiera cztery opowieści o magunie Debrenie, zwanym też czarokrążcą - opowieści pełnych humoru, ale i okrucieństwa, pulsujących erotyką i podszytych ponadczasowymi aluzjami politycznymi.

Artur Baniewicz (ur. 1963 r.) jest z wykształcenia inżynierem, mieszka w Stargardzie Szczecińskim i interesuje się fantastyką, literaturą sensacyjną oraz szeroko rozumianą wojskowością. Pisać zaczął, jak sam się przyznaje, z żalu po zakończeniu przez Andrzeja Sapkowskiego cyklu opowieści o wiedźminie.  

źródło opisu: [SuperNOWA, 2003]
show less
Format: papier
ISBN: 8370541550
Publisher: superNOWA
Pages no: 327
Edition language: Polski
Bookstores:
Other editions (1)
Books by Artur Baniewicz
Share this Book
Need help?