logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Stretching Ilustrowany przewodnik - Michael Gundill, Clemenceau Jean-Pierre, Frederic Delavier
Stretching Ilustrowany przewodnik
3.50 5
W książce zaprezentowano szczegółowe i udokumentowane informacje na temat korzyści, jakie dają ćwiczenia rozciągające oraz przedstawiono najlepsze sposoby ich wykonywania. Instrukcje do przeprowadzenia 130 ćwiczeń oraz jasne i szczegółowe porady pomogą w samodzielnym opracowaniu własnego programu... show more
W książce zaprezentowano szczegółowe i udokumentowane informacje na temat korzyści, jakie dają ćwiczenia rozciągające oraz przedstawiono najlepsze sposoby ich wykonywania. Instrukcje do przeprowadzenia 130 ćwiczeń oraz jasne i szczegółowe porady pomogą w samodzielnym opracowaniu własnego programu ćwiczeniowego, dostosowanego do indywidualnego rozkładu zajęć, poziomu zaawansowania, a w przypadku sportowców – uprawianej przez nich dyscypliny sportu. Poradnik podsuwa gotowe programy treningowe dla sportowców uprawiających m.in.: gry zespołowe, narciarstwo, sporty walki, jeździectwo oraz dla kulturystów.
Jedyne w swoim rodzaju podejście anatomiczne, ilustrowane rycinami, sprawi, że przewodnik ten pomoże zarówno osobom początkującym, jak i zaawansowanym odkryć, czym jest stretching i jak poprawić swoje wyniki sportowe. Wiadomości zawarte w publikacji będą również przydatne w pracy zawodowej trenerów oraz nauczycieli wychowania fizycznego.  

źródło opisu: www.wydawnictwopzwl.pl/ksiegarnia/fizjoterapia/prd...(?)
źródło okładki: www.wydawnictwopzwl.pl
show less
Format: papier
ISBN: 9788320044041
Publisher: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
Pages no: 144
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Michael Gundill
Books by Clemenceau Jean-Pierre
Books by Frederic Delavier
On shelves
Share this Book
Need help?