logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Świat według Joan - Joan Collins
Świat według Joan
by: (author)
3.50 10
Pełne humoru i mądrości spojrzenie na świat Joan Collins, niezapomnianej Alexis z Dynastii – międzynarodowej ikony kina i stylu. W książce „Świat według Joan Collins” porusza tematy bliskie kobiecemu sercu, dzieli się życiowym doświadczeniem z typowym dla siebie poczuciem humoru i mądrością.... show more
Pełne humoru i mądrości spojrzenie na świat Joan Collins, niezapomnianej Alexis z Dynastii – międzynarodowej ikony kina i stylu.

W książce „Świat według Joan Collins” porusza tematy bliskie kobiecemu sercu, dzieli się życiowym doświadczeniem z typowym dla siebie poczuciem humoru i mądrością. Komentuje współczesny styl życia, plotkuje o mężczyznach, dzieli się przemyśleniami na temat mody, rodziny, upływu lat i instytucji małżeństwa. Erudytka, uczciwa i szczera w osądach – to Joan Collins w najlepszym wydaniu.

Joan Collins wystąpiła w sześćdziesięciu filmach i wielu serialach telewizyjnych, w tym kultowym serialu Dynastia. Napisane przez nią książki sprzedały się w nakładach ponad 50 milionów w 30 językach na całym świecie.  

źródło opisu: Axis Mundi, 2013
show less
Format: papier
ISBN: 9788361432593
Publisher: Axis Mundi
Pages no: 220
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Joan Collins
On shelves
Share this Book
Need help?