logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Syn człowieczy - Yi Munyŏl
Syn człowieczy
by: (author)
3.50 5
Mistyczna łamigłówka z trupem w tle. Sierżant Nam to typ służbisty, któremu obce są zawiłe intrygi oraz rozbudowane śledztwa. Dopiero sprawa morderstwa Mina Yosŏpa, członka centrum modlitwy „Życie wieczne”, wyrywa go z marazmu i stawia przed wielkim wyzwaniem. Odnalazłszy prywatne notatki... show more
Mistyczna łamigłówka z trupem w tle.

Sierżant Nam to typ służbisty, któremu obce są zawiłe intrygi oraz rozbudowane śledztwa. Dopiero sprawa morderstwa Mina Yosŏpa, członka centrum modlitwy „Życie wieczne”, wyrywa go z marazmu i stawia przed wielkim wyzwaniem.

Odnalazłszy prywatne notatki Yosŏpa, Nam zagłębia się w nieznany mu świat ofiary – świat, po którym oprowadza go Ahaswerus. „Żyd Wieczny Tułacz” zabiera Nama w podróż przez czas i przestrzeń – zarówno tą fizyczną, jak i duchową. Wędrówka Ahaswerusa to podróż w poszukiwaniu prawdziwego Boga. Z czasem okazuje się, że Min ma wiele wspólnego ze stworzoną przez siebie postacią. Wydaje się zatem prawdopodobne, że poszukując Boga, Yosŏp odnalazł swoją zgubę, bowiem gdzieś tam, pomiędzy Ozyrysem a Jahwe, znajduje się morderca.

Sierżant Nam musi go teraz odnaleźć...  

źródło opisu: Wydawnictwo Zysk i S-ka, 2011.
źródło okładki: http://www.zysk.com.pl/pl/
show less
Format: papier
ISBN: 9788375066791
Publisher: Zysk i S-ka
Pages no: 288
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Yi Munyŏl
On shelves
Share this Book
Need help?